Skip to content

Куди піти у Дніпрі 29 квітня

Сьогодні, 29 квітня, Всеукраїнський день футболу. Віряни вшановують пам’ять дев’яти мучеників. До Нового року залишилося 246 днів. Куди піти сьогодні у Дніпрі – дізнавались журналісти “Нашого Міста”.

Український космос

Зірки — це наші провідники крізь історію та час. Ми поєднали ці знання та живопис, аби здійснити подорож у минуле, до витоків самобутніх українських уявлень про космос. 

Planetarium Noosphere вперше в Україні створив повнокупольну програму за мотивами картин українського художника Олега Шупляка!

Творчість Олега Шупляка настільки багатогранна, що не вписується у загальноприйняті рамки. Картини цього митця дивують, захоплюють, а головне — змушують замислитися. «Двовзори» — саме так називає творець власні картини, оскільки, на одному полотні співіснують два зображення, два світи, побачити які одночасно з першого погляду неможливо.

Де і коли: 16:30, планетарій

Плаксій

Комедія. Плаксій, шкільний хуліган, рок-зірка та красунчик, завойовує серце Елісон, але йому доведеться подолати фанаток та заборону бабусі, аби здобути щастя.

Де і коли: в кінотеатрах Дніпра 160-260 грн.

Пухнасті супергерої

Минув рік відколи вомбат Меггі Діггінс прославилася як супергерой. Їй та її другу Світі встановили пам’ятник на головній площі міста. Тепер у кожного є спеціальний додаток, який дозволяє звернутися по допомогу до цієї парочки. Проблеми у містян дуже різні, тож невдовзі життя Меггі може перетворитися на безкінечну прочистку забитих труб. Аж ось трапляється подія, яка може порушити мирний уклад життя назавжди. Хитрий хамелеон винайшов технології, за допомогою яких переносить будь-кого у вигаданий цифровий світ. Не розуміючи де вони насправді знаходяться, тварини починають діяти в інтересах злодія. Тільки Меггі та Світі зможуть зупинити цей безлад.

Анімаційний фільм «Пухнасті супергерої» створено в Австралії. Він є продовженням мультфільму «Бойовий вомбат», що вийшов на екрани у 2020 році. У режисерське крісло повернувся Рікард Куссо. Разом з ним над новим проектом працювала Таня Венсан. Як і у попередній частині, усі персонажі – представники типових для Австралії тварин.

Де і коли: в кінотеатрах Дніпра 160-260 грн.

Категорія: Афіша, Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: