Skip to content

Назавжди 32 роки: на Донецькому напрямку загинув випускник ДНУ з Дніпра

Назавжди 32 роки: на Донецькому напрямку загинув випускник ДНУ з Дніпра

Дніпро облетіла трагічна новина – на війні загинув випускник ДНУ Сергій Кондратьєв. Сумну звістку повідомили на Фейсбук-сторінці Біофаку, – пише «Наше Місто».

Сергій Кондратьєв народився та виріс у Дніпрі. У шкільні роки навчався у НВК-ліцеї № 100. А після закінчення школи навчався на біолого-екологічному факультеті Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара на кафедрі зоології та екології. Викладачі згадують свого випускника як привітну та неймовірно позитивну людину.

Сергій також мав спортивне хобі – займався великим тенісом.

З початком широкомасштабної війни Сергій став на захист країни. Воював у аеромобільних десантно-штурмових військах помічником гранатометника (в/ч: А4350).

Виконуючи бойове завдання поблизу Мар’їнки на Донеччині, 26 січня 2024 року військовий загинув – поклав своє життя за наше мирне майбутнє.

«У серцях нації зберігається вічна пам’ять про тих, хто віддав своє життя для блага рідної землі. Серед них – студенти біолого-екологічного факультету, які не вагаючись, пішли на передову захищати нашу Україну. Вони вибрали своє покликання не тільки в науці та освіті, але й у служінні Батьківщині», – пишуть на сторінці факультету.

У чоловіка залишилися батьки та брат.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям, викладачам та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

Фото: Фейсбук-сторінка Біофаку ДНУ.

Нагадаємо, раніше ми писали, що 14 квітня у важких боях з окупантами на Донеччині загинув першотравенець Антон Андруша.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: