
Суд виніс вирок довічного позбавлення волі 20-річному Артемію Рябчуку, який у 2022 році розстріляв нацгвардійців на дніпровському заводі “Південмаш”. Про це повідомляє Державне бюро розслідувань, пише «Наше місто».
Внаслідок злочину Рябчука загинули 5 людей, ще 5 отримали поранення. За даними слідства, у нього виник конфлікт з іншими військовослужбовцями.
“Кілька разів він був свідком сварок, про які доповідав керівництву. Через це в інших військових сформувалося до нього негативне ставлення. Після чергової словесної суперечки він вирішив убити тих, хто не поділяв його думок і поглядів. Перебуваючи в кімнаті зберігання зброї, він узяв автомат і набої та почав жорстоко розстрілювати людей”, – повідомляє ДБР.
Після невдалої спроби втечі, хлопець був схоплений протягом кількох годин.
Зрозумівши серйозність вчиненого, він щиро зізнався у злочині, висловив каяття та попросив вибачення у близьких загиблих.
Раніше ми писали, поранений Рябчуком нацгвардієць розповів, що сталося на ПМЗ.