Skip to content

Навіки 33: зупинилося серце Захисника з Дніпропетровської області

Ксенія Куземко

Навіки 33: зупинилося серце Захисника з Дніпропетровської області,

Зупинилося серце Захисника  України Віктора Бандишева. Бійцю тепер навічно 33. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на фейсбук-сторінку Синельниківської міської ради.

До лав Національної гвардії України Віктор був мобілізований на початку великої війни – у березні 2022. Стрілець стрілецького батальйону, виконуючи бойові завдання по захисту Батьківщини, завжди виявляв стійкість і мужність. Чоловік був удостоєний державної нагороди – медалі «За військову службу Україні». 

Та під час чергового бойового зіткнення з ворогом у вересні 2022 був важко поранений. З того часу розпочалася боротьба за своє життя разом із лікарями та родиною. Спочатку був прикутий до ліжка. Та не здавався. Згодом почав підніматися. А потім – сів за кермо електроскутера. Це дало змогу  пересуватися, бути серед людей і мріяти про повне відновлення.

«Від усієї громади висловлюю найщиріші слова співчуття та підтримки всім, для кого Віктор став   частиною життя», – йдеться у повідомленні.

Глибока шана, світла і вічна пам’ять Герою-захиснику, незламному борцю!

Раніше ми писали, 30 жовтня від поранень несумісних з життям зупинилось серце cолдата Скидана  Андрія  Євгеновича. Поранення були отримані під час участі у бойових діях та стримуванні збройної агресії в  Донецькій області.

Категорія: Важливо, Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: