Skip to content

Буяння фарб і ароматів: у Дніпрі Ботсад ДНУ запрошує на екскурсію 27 квітня

Ксенія Куземко

У Дніпрі Ботсад ДНУ запрошує на екскурсію 27 квітня

Ця субота стане незабутньою, адже у Дніпрі відкриває свої двері Ботанічний сад! 27 квітня з 10:00 до 16:00 вас чекає мальовнича прогулянка мальовничими стежками саду та захоплива подорож до експозиційної оранжереї. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на сторінку Ботсаду у соцмережах.

Вартість вхідного квитка для дорослих 45 грн., для дітей 15 грн.

У ботанічному саду на вас чекає:

  • Квітучий рай: Зануртеся в ароматну атмосферу цвітіння церцису, деревоподібних півоній, бузків та інших весняних красунь. Прогуляйтеся мальовничими стежками саду під керівництвом досвідченого екскурсовода, який розкриє вам секрети світу рослин (вартість 30 грн).
  • Виробнича теплиця: Відкрийте для себе дивовижний світ кімнатних рослин, трав’янистих багаторічників, розсади овочевих та декоративних однорічників. Ви можете не тільки придбати нових зелених друзів, але й обмінятися своїми рослинами з іншими любителями природи.
  • Майстер-клас “Пасхальний травянчик”: Створіть власний святковий оберіг – мініатюрний трав’яний садок, який стане окрасою вашого пасхального столу (вартість 50 грн).
  • Експозиційна оранжерея: Пориньте у тропічну атмосферу, досліджуючи пишну рослинність екваторіальних лісів та субтропічних зон (вартість входу в оранжерею 45 грн).

Раніше ми писали, скільки в Дніпрі коштує лікування від ігрової залежності.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: