Skip to content

Випускник медичного університету з Дніпра потрапив у полон: подробиці

Андрій Шидловський – випускник Дніпровського державного медичного університету, військовий медик. З початку війни він рятував життя людей у Маріуполі, потім потрапив у полон. Наразі триває боротьба за його звільнення. Подробиці повідомили на офіційній сторінці університету, пише «Наше місто».

Андрій Шидловський родом з Рівненщини. З ранніх років він прагнув допомагати людям, тому обрав шлях медика. У 2012-му році вступив до Дніпропетровського державного медичного університету, де здобув знання та навички, необхідні для рятування життя.

-Під час навчання Андрій був старостою, справжнім лідером, повідомили в університеті. – З третього курсу почав працювати в реанімації, щоб навчитись мистецтва інтенсивної терапії та допомагати людям. Працював багато й наполегливо. В роки інтернатури здобував досвід, рятував життя людей, працюючи в команді з іншими працівниками відділення.

Коли Україна зіткнулася з агресією з боку росії, Андрій без вагань пішов на фронт, щоб стати військовим медиком. Він розумів, що його допомога вкрай необхідна пораненим солдатам.

– Андрій майже одразу опинився в Маріуполі. Виходив на зв’язок рідко. І в під час тих розмов було постійно чути вибухи, – йдеться у повідомленні медуніверситету. –  А далі він зник на довгих 19 днів. Потім знов вийшов на зв’язок, коли з’явився Інтернет.

Увесь цей час працював анестезіологом у госпіталі. А ще у підвалі з налобним ліхтариком разом з іншими медиками робив перев’язки, операції, лікарські призначення – все, що було потрібно і все, що він міг. Потім зв’язок знову зник.

-12 квітня 2022-го року Андрій зв’язався з рідними та сказав, що потрапив у полон, – повідомляють в університеті. –  З того часу родина та друзі Андрія борються за його звільнення. На жаль, російська сторона досі не підтвердила його статус військовополоненого. Наші військовополонені, яких вже вдалося звільнити, повідомляють, що Андрій Шидловський живий. Він – лікар, який не зрадив свого покликання. Віримо, що його обов’язково буде звільнено і він продовжить своє життя та професійний шлях у мирній Україні.

Фото медичнго університету.

Читайте також: Провели в останню путь на колінах: на Дніпропетровщині попрощалися з загиблим Героєм.

Категорія: Важливо, Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: