Skip to content

Залишилися дружина і троє синів: на Дніпропетровщині попрощалися з полеглим Героєм

Олег Брускевцев з Нікополя загинув - Наше Місто

У Нікополі попрощалися з мужнім захисником Олегом Брускевцевим, який захищав Україну з перших днів повномасштабного вторгнення росії. Чоловіку у травні мало виповнитися 56 років, повідомляє «Наше Місто» з посиланням на Нікопольську міську раду.

Олег Брускевцев з Нікополя загинув - Наше Місто

Олег Брускевцев мав вищу освіту, в 2015-2016 рр. у складі Збройних сил України брав участь у Антитерористичній операції на сході України.

Коли почалася повномасштабна війна в Україні, Олег Вікторович за власним бажанням вже з 27 лютого 2022 року пішов захищати свою країну від ворога.

Воював на Запорізькому та Херсонському напрямках, мав позивний Брюс. Побратими згадують, що Олег був відважним, надійним та відповідальним, на нього можна було покластися в складних ситуаціях, він завжди міг підтримати та допомогти.

Олег Брускевцев з Нікополя загинув - Наше Місто

За високі особисті досягнення у військовій службі, зразкове виконання службових обов’язків, мужність та героїзм Олег Вікторович отримав державні нагороди: відзнаку «За участь в антитерористичній операції» та орден «За заслуги 1 ступеня».

Олег Брускевцев вірив у нашу перемогу і наближав її, не шкодуючи власних сил та здоров’я. Мріяв, що після закінчення війни, повернеться додому, добудує хату і посадить коло неї сад.

За станом здоров’я вимушений був звільнитися з лав ЗСУ 22 січня 2024 року.

А 13 квітня 2024 року його життя, на жаль, обірвалося…

У нього залишилися дружина і троє синів.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Донецькому напрямку загинув Герой з Кам’янського.

Категорія: Відео, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: