![Сьогодні у Дніпрі і області День жалоби за загиблими від ракетної атаки 19 квітня](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/438802292_417756377662768_2666297790035815943_n-959x662.jpg)
Масована атака по Дніпропетровській області 19 квітня забрала 8 життів, серед жертв російської агресії – 2 дітей. Сьогодні, 20 квітня, по всій Дніпропетровщині оголошено День жалоби, повідомляє «Наше Місто».
У Дніпрі загинуло троє людей. Вчора пізно ввечері рятувальники виявили тіло чоловіка, який мешкав на 5-му поверсі, на рівні третього.
Ще 5 загинули у Синельниківському районі. В одному домі загинула ціла сім’я – бабуся, мама і двоє дітей. За життя 6-річного хлопчика з цієї родини наразі борються ліакарі.
Вшановуємо пам’ять загиблих!
Ми ніколи не забудемо про цю жахливу трагедію. У цей день жалоби ми об’єднуємося у скорботі та висловлюємо щирі співчуття всім, хто втратив своїх близьких.
Нехай пам’ять про загиблих буде вічною, а їхні душі знайдуть спокій.
Пам’ятаємо!
Слава Україні! Героям слава!
Категорія: Війна, Влада, Новини Дніпра
Позначки: Головне, Ракетний удар, Україна Росія війна