Skip to content

У Дніпрі Центральний автовокзал частково відновив роботу

У Дніпрі Центральний автовокзал частково відновив роботу

Сьогодні внаслідок ракетного удару по Дніпру постраждав автовокзал. Наразі там досі триває ліквідація ранкового обстрілу. Але силами працівників вокзалу, рятувальників та комунальних служб, в автовокзал було приведено у робочий стан основні посадкові перони та касові зони, – пише «Наше Місто» з посиланням на голову Профспілки автомобілістів і автоперевізників Дніпропетровської області.

Наразі на шляху до будівлі автовокзалу досі працює техніка. Задля ліквідації наслідків удару. Тому громадян закликають бути обережними, знаходячись там.

Тим не менш, автовокзал вже починає відновлюватися – квитки знову можна придбати за допомогою банківських карток у касах, а також на сайті 24bus.com.ua

«Перед придбанням квитків на сайті, уточнюйте, будь ласка, наявність рейсів у диспетчерів», – каже Михайло Тонконогий, голова Профспілки автомобілістів і автоперевізників

Він також додає, що до кінця дня планується повернути на платформи 100% рейсів. Але поки діють оперативні розклади, можлива затримка прибуття та відправлення до 10-30 хвилин.

Фото: фейсбук-сторінка Михайла Тонконогого.

Нагадаємо, раніше ми писали, як виглядає подвір’я постраждалого від атаки будинку у Дніпрі.

Також ми писали, що після чергового злочину, який був скоєний армією рф проти мирного населення, міський голова Борис Філатов оголосив 20 квітня днем жалоби.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Тема дня

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: