Skip to content

ОФІЦІЙНО У Дніпрі на місці ворожої атаки працюють комунальні служби

Ксенія Куземко

У Дніпрі на місці ворожої атаки працюють комунальні служби

У Дніпрі на місці ворожої атаки працюють комунальні служби. Задіяно 6 одиниць техніки та бригада комунальників із 25 осіб. Вони зачищають проїзну частину та тротуари. Нині комунальні служби чекають дозволу від рятувальників, аби розпочати роботи на прибудинковій території, повідомляють у департаменті благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради, пише «Наше місто».

Нагадаємо, у зв’язку зі змінами у русі поїздів, задля підвозу пасажирів залізничного сполучення, подовжено наступні маршрути громадського транспорту до станції метро «Металургів»:

  • тролейбус №5;
  • автобус № 146А. У напрямку центру він курсує за схемою: станція метро «Металургів» – просп. Нігояна –  пр. Лесі Українки – вул. Степана Бандери – просп. Яворницького і далі за кільцевим маршрутом;
  • автобус № 146Б. У напрямку вул. Незалежності він рухається за схемою:  станція метро «Металургів» – просп. Мазепи – просп. Металургів – вул. Криворізька – вул. Макарова – вул. Незалежності і далі за кільцевим маршрутом.
  • Посилено трамвайний маршрут №5.
  • Також, для підвезення пасажирів залізничного сполучення, вводиться додатковий автобусний маршрут який курсуватиме від залізничної станції Ніжньодніпровськ (вул. Каруни) до пл. Старомостова.

Інтервал руху відповідатиме прибуттю приміських пасажирських поїздів.

Спостерігається збій систем глобального позиціювання (GPS), через що можливе некоректне відображення руху транспорту у застосунку D-transport.

Раніше ми писали, в Укзалізниці заявили про цілеспрямований удар по об’єктам: робота вокзалу станції Дніпро призупинена.

Категорія: Важливо, Війна, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Тема дня

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: