Skip to content

Влаштовують дрифт-шоу за донати: як екстремали у Дніпрі допомагають ЗСУ

Устраивают дрифт-шоу за донаты: как экстремалы в Днепре помогают ВСУ

У Дніпрі екстремали організовують благодійні заходи задля допомоги ЗСУ. Вони збирають прокачані автівки та сотні глядачів на своїх дрифт-шоу. Усі охочі можуть проїхатися у дрифт-таксі за донат. Скільки вдалося зібрати грошей на допомогу ЗСУ – дізнавалися журналісти ДніпроТБ, – пише «Наше Місто».

Дніпряни, які організували унікальний благодійний захід – екстремали, які займаються дрифтингом та створюють корчі. Автомобілі «корчі», які використовуються для дрифту, перероблені відповідно до стандартів автоспорту, забезпечуючи безпеку для виконання трюків.

Один з організаторів шоу – професійний дрифтер Сергій Асламов. Його любов до автомобілів почалася ще у дитинстві. Зараз Сергій займається дрифтом вже чотири роки, він починав з малих майданчиків і паркувань, бо в місті було важко знайти місце для цього виду спорту.

«Я і сам починав з невеликих паркувань, з невеликих майданчиків, тому що в місті не особливо є місця, де можна дрифтити», – зазначає Сергій.

Такий вид спорту є достатньо дорогим. Обслуговування автомобіля може коштувати тисячі доларів, враховуючи тільки знос шин.

«Ціни, я вважаю, що корч такий повноцінний, на якому можна дрифтити і отримувати насолоду, починаються від 5 тисяч доларів і закінчуються за 100 000 доларів», – каже Сергій.

Під час війни хлопці приєдналися до збору допомоги для ЗСУ, влаштовувавши відкриті дрифт-шоу.

«Це вже наш 3-й збір грошей для ЗСУ, я це робив не один, це все наше дрифтерське товариство, медалі собі вішати не буду», – ділиться Сергій Асламов.

Спільними зусиллями вдалося зібрати понад 300 000 гривень, які хлопці придбали тепловізори, камуфляжну форму та інші необхідні для наших захисників речі.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі молодь виготовляє повербанки для ЗСУ з «одноразок».

Читайте також: У Дніпрі 11-річна волонтерка перетворила хобі на заробіток та назбирала на дрон для ЗСУ.

Категорія: Новини Дніпра, Спорт, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: