Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпрі на вул. Великій Діївській закінчують поточний ремонт дороги

Великою Діївською щодня проїжджають тисячі автомобілів. Природно, дорожнє покриття з часом зношується. Ще одна проблема цієї вулиці – засмічені дощоприймачі, внаслідок чого після рясних дощів велика дорога перетворюється на велику калюжу. Зараз комунальники комплексно оновлюють популярну дніпровську вулицю. Про це повідомляє «Наше місто».

Кажуть, що дорога заколисує, схиляючи до роздумів і світлих ідей. Але ж для того, щоб такі ідеї народжувались дорожнє покриття повинно бути рівним і гладким. Комунальники роблять усе можливе, щоб укласти свіжий асфальт максимально акуратно.

У Дніпрі на вул. Великій Діївській закінчують поточний ремонт дороги

– Це єдиний шлях, який з’єднує житловий масив Парус із Діївкою і Таромським, – каже  Дмитро Коробов, заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради. –  Цією дорогою дуже жвавий рух. Це  легковий і вантажний транспорт,  маршрутки, які пов’язують цей район із центром міста та вокзалом. Сьогодні роботи відбуваються на ділянці від вулиці Метробудівників до Мукачівської.   Тут уже проводився аварійний ремонт, але виникла необхідність провести поточний середній ремонт. Почалися ремонтні роботи наприкінці березня, а сьогодні закінчуємо укладання асфальту.

У Дніпрі на вул. Великій Діївській закінчують поточний ремонт дороги

Чиновник підкреслив, що наразі проводиться комплексний ремонт. Разом з укладанням асфальту оновлюють  дощоприймачі.

У Дніпрі на вул. Великій Діївській закінчують поточний ремонт дороги

– Займаємось також  ремонтом дощоприймачів, – зазначає Дмитро Коробов. – Вони були прочищені та підняті на рівень асфальту. Тож після комплексного ремонту тут не буде проблем із дорожнім покриттям і підтопленням. Загальна площа асфальтування складає майже 15 тисяч квадратних метрів. Звісно, що дорожні роботи проходять не лише тут, а на проспекті Яворницького,вулицях Коцюбинського, Армстронга, Мільмана, тощо.

У Дніпрі на вул. Великій Діївській закінчують поточний ремонт дороги

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі ліквідували стихійне сміттєзвалище по вулиці Квартальній.

Фото Володимира Федорищева

Категорія: Влада, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: