Skip to content

У Дніпрі мешканці заборгували 249 млн грн за послуги з вивезення сміття

У Дніпрі мешканці заборгували 249 млн грн за послуги з вивезення сміття

У місті Дніпро щоденно накопичується близько 660 тонн сміття. Вивозять його щодня з багатоповерхових будинків та за окремими графіками з приватного сектору. Мешканців закликають відповідально сплачувати за послуги з вивезення сміття, оскільки заборгованість населення становить понад 249 мільйонів гривень,  – пише «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Дніпрі ТОВ «Екологія-Д» щоденно вивозить на полігон побутове та великогабаритне сміття. Щоденно на маршрути виходять до 35 сміттєвозів. Сьогодні працювали по вул. Криворізькій, 26. Там, окрім переповнених контейнерів, перенакопичення негабаритних відходів.

«Ми вже так втомились від цього сміття, пилу. Щодня доводиться протирати пил з підвіконня. І це ще із зачиненими вікнами! Не знаю, чому людям так важко кинути у смітник. Добре, що все сьогодні прибрали, але люди знову насмітять. Хочеться, щоб більш відповідально до цього ставились громадяни», — розповіла дніпрянка Людмила.

Мешканка Олена з Нової Каховки розповіла, що у грудні 2022 року вона переїхала до Дніпра і проживає в цьому районі з того часу. Протягом останнього року вона помічала, що на території є велике звалище сміття, що створює неприємності для мешканців. Вона зазначила, що це особливо неприємно через те, що на цій місцевості гуляють та грають діти, а запах від сміття є неприйнятним. Хоча місцеві мешканці намагаються якось покращити ситуацію, боротьба з тими, хто викидає сміття будь-куди, виявляється складною. Олена виразила вдячність за те, що сьогодні сміття було вивезено.

Працювали сміттєвози і по вул. Національної Гвардії, 19. Тут вже впорались швидко, адже стихійних звалищ не було. Лише заповнені контейнери.

«Доволі легко під’їхали до баку, але буває, що проїзд перекривають автівки місцевих. Це дуже заважає в роботі. Тому просимо враховувати це при паркуванні», — поділився Сергій, водій сміттєвоза ТОВ «Екологія-Д». 

Ярослав Крисько, начальник управління охорони навколишнього середовища, заступник директора департаменту екологічної політики, повідомив, що щоденно у Дніпрі накопичується близько 660 тонн сміття. Сміття вивозять щоденно з багатоповерхових будинків та за окремими графіками у приватному секторі. Вивезення негабаритного сміття відбувається за заявками, переважно щотижня. Оператори сміттєвозів прибирають залишки ТПВ біля контейнерів при відвантаженні, але не відповідають за обслуговування контейнерних майданчиків та прибирання прилеглої території. Тож, мешканців закликають відповідально сплачувати за послуги з вивезення сміття, зазначивши, що заборгованість населення становить понад 249 млн грн.

Фото: прес-служба міськарди.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі працює унікальний Центр «Океан Добра», який піклується про маломобільних переселенців.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: