Skip to content

Працює «госпітальєром» та евакуює військових: історія американського захисника з ТрО Дніпра

Працює «госпітальєром» та евакуює військових: історія американського захисника з ТрО Дніпра

Кевін, військовий зі 108-ї бригади ТрО, працює як “госпітальєр”, допомагаючи з евакуацією. Він має українське коріння, його дідусь, на прізвище Книжников народився в Богуслаєві. Тому Кевін обрав собі псевдо “Книжник” і став допомагати захищати нашу країну від ворога, – пише «Наше Місто» з посиланням на прес-службу 108-ї окремої бригади ТрО ЗСУ.

У своїй молодості Кевін працював парамедиком у збройних силах протягом дев’яти років. Пізніше він викладав біомедичну інформатику у виші. Почувши про потребу допомоги в Україні, він почав вивчати українську мову, придбав берці, і відправився волонтером на свою батьківщину, щоб допомогти евакуювати біженців з Сєверодонецька та Лисичанська.

Його початковий намір був провести в Україні лише два місяці, але жахливі обставини, зокрема військові злочини, які вчиняли російські окупанти, переконали Кевіна залишитися. Він приєднався до медичного батальйону “Госпітальєри”, щоб допомогти в евакуації поранених військових.

Кевін відзначив професіоналізм та згуртованість 108-ї бригади ТрО, яку він вважає найкращою. Чоловік навіть вирішив залишитися в Україні й піти на пенсію, щоб продовжити свою допомогу. Його мрія – після війни купити хатку в українському селі та жити усамітнено.

«Моя мрія: після війни купити маленьку хату в якомусь далекому українському селі і усамітнитися. Тому що насправді, як я вже говорив, якщо ви хоч раз чистили кров бабусі на підлозі, це вас повністю змінює… Ненавиджу вбивцю путіна і весь його кровожерливий режим, який призвів до загибелі тисяч людей. Робитиму все, що в моїх силах, аби зменшити зло, що чинять росіяни», – каже чоловік.

Фото: прес-служба 108-ї бригади ТрО ЗСУ.

Нагадаємо, раніше ми писали: Колишній таксист, який служить в ТрО Дніпра, вивіз з-під обстрілу трьох побратимів

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: