Skip to content

Син більше ніколи не побачить батька: на Сумському напрямку загинув Герой з Кривого Рогу

Син більше ніколи не побачить батька: на Сумському напрямку загинув Герой з Кривого Рогу

Війна забирає найкращих воїнів – українців які стоять на сторожі нашої країни та захищають її від російських загарбників. Вони борються за вільне, незалежне та мирне майбутнє України. У прес-службі «Криворіжзалізрудком» повідомили трагічну новину: на війні загинув військовий з Кривого Рогу, – пише «Наше Місто».

29 березня під час виконання бойового завдання загинув Андрій Фляга. Це сталося поблизу населеного пункту Миропілля Сумської області.

Андрій народився в Кривому Розі. Після закінчення школи він проходив військову строкову службу у Збройних силах України. Після демобілізації він пішов на роботу охоронцем у ТОВ “Сокол”. Також працював на різних посадах в ТОВ “Рейнфорд”, ТОВ “Промспецбуд” та ПП “Спецконтракт”. Паралельно він навчався в Криворізькому професійно-будівельному ліцеї і потім в Криворізькому навчально-виробничому центрі.

Під час навчання в Гірничому коледжі ДВНЗ “КНУ” Андрій знайшов роботу на Криворізькому залізорудному комбінаті. Він працював електрослюсарем із ремонту устаткування на дільниці гірничопідготовчих робіт шахти “Тернівська” (на той час відомої як шахта імені Леніна). Через три роки його перевели до шахтобудівельного управління. Його остання посада – електрослюсар із ремонту устаткування на дільниці №3 проходки шахти “Тернівська” ШБУ.

У чоловіка залишилася дружина та син Іван.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

Фото: Фейсбук-сторінка прес-служби «Криворіжзалізрудком.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Донецькому напрямку загинув Герой з Кам’янського Олександр Бабіченко. Йому тепер назавжди залишиться 30 років.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: