Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Ховається від обстрілів та чекає на донечку: історія вагітної з Нікополя, яка лікується у Дніпрі

Вагітна з Нікополя розповіла про життя під обстрілами

43-річна Катерина з Нікополя чекає на першу дитину. Проте радість майбутнього материнства затьмарена війною. Через постійні обстріли міста жінка була змушена тривалий час проводити у підвалі. Зараз вона проходить лікування у Дніпрі. Її історію читайте в матеріалі «Наше місто».

Нещодавно Катерину госпіталізували в один з пологових будинків Дніпра на так зване «збереження».  

– У мене маловоддя, загроза, а Нікополь під постійними обстрілами, тому краще бути тут, – розповідає Катерина.

Проте жінка каже, що до обстрілів вже звикла, хоча це й “погана звичка”.

-Страшно, коли чуєш вихід, летить ракета, свистить над дахом, сипляться уламки, двері грюкають, – ділиться Катерина. –  Тоді ми виходимо з будинку і йдемо у підвал, сумка у мене завжди стоїть у коридорі. Після виходу є 2-3 хвилини щоб добігти. В підвалі обігрів облаштували, ліжечка невеличкі, чайник електричний. І лежимо з чоловіком, допоки не припиниться обстріл.

Одного разу приліт стався поряд з будинком її батька. Чоловіка врятувало диво.

-До нього уламок залетів у вікно, застряг у стіні. Дякувати Богу, що батько швидко зреагував і перебіг в коридор, бо в нього немає підвалу. Завдяки цьому залишився живий, – каже Катерина. – Ми знаходимось на береговій лінії, останнім часом прильоти почастішали. То праворуч від мого будинку, то ліворуч, десь дуже близько. Я вже по звуку чую, куди летить.

Катерина каже, що думала про евакуацію. У вересні навіть поїхала до столиці, але й там також бувають обстріли, тож повернулася з часом до рідного Нікополя. Хоче, щоб майбутня дитина була з батьком.

Пологи у Дніпрі під час війни

Пологи мають відбутися у травні. Катерина з нетерпінням очікує на народження донечки, якій вже вибрали ім’я – Маргарита.

Фото Валерія Кравченка.

Читайте також: Весна у великому місті: Дніпро наповнюється яскравими барвами природи.

Категорія: Війна, Інтерв'ю, Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра, Тема дня

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: