Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпрі дівчина малює графіті з жабенятами на покинутих будівлях та облізлих стінах

Графіті з жабенятами дніпрянка прикрашає покинуті будівлі й облізлі стіни

Її роботи милують око і викликають захоплення дніпрян. Місцева жителька Ліза Зайченко малює графіті з жабами. Здебільшого вуличним живописом дівчина прикрашає старі покинуті будівлі чи облізлі паркани. За два роки у місті з’явилися понад півсотні жаб Дніпра, які вже встигли стати своєрідним брендом. Найбільше їх на набережній на Сонячному. Кожне графіті, розповідає Ліза, створює в задоволення. Останнє намалювала спеціально для «Нашого міста». Чому саме жаби? Про це у сюжеті «Наше місто».

«Один із найулюбленіших моїх кольорів зелений. І прямо є назва кольору «закохана жаба і я вирішила спробувати її намалювати жабу», – розповіла художниця Ліза Зайченко.

Вуличним живописом дівчина прикрашає старі покинуті будівлі чи облізлі паркани. Сьогодні на рахунку Лізи понад півсотні графіті в Дніпрі. Кілька намалювала в Кам’янському й Трускавці.

Графіті з жабенятами дніпрянка прикрашає покинуті будівлі й облізлі стіни

«Малюю там, де моє око бачить, що нікому не буду заважати. Що ніхто не буду скаржитись, не замалюють, а навпаки графіті прикрасить це місце», – каже дівчина.

У цивільному житті Ліза – художниця, фрилансер, дизайнер. Всі свої графіті малює за власні кошти. Одне невелике жабеня обходиться художниці в 500 гривень.

«Зупинитися вже не можу. Постійно отримую задоволення від процесу та результату», – зазначила дівчина.

Раніше ми писали, весняні кольори Дніпра: ТОП локацій для незабутніх фотосесій.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: