Skip to content

Назавжди 33 роки: на Донецькому напрямку загинув Герой з Нікополя

Назавжди 33 роки: на Донецькому напрямку загинув Герой з Нікополя

Жорстока війна забирає найкращих воїнів, синів та доньок, які борються за нашу свободу та мирне майбутнє наших дітей. Мужні на відважні захисники та захисниці ціною власного життя відстоюють незалежність Україні. Один з них – Олександр Пилипенко, військовий родом з Нікополя, – передає «Наше Місто» з посиланням на Фейсбук-сторінку міського голови Нікополя Олександра Саюка.

3 квітня, захищаючи нашу країну від російських загарбників, в бою загинув 33-річний Олександр Пилипенко. Це сталося поблизу населеного пункту Камишівка Покровського району Донецької області.

Олександр був призваний на військову службу до лав Збройних сил України в липні 2023 року. В мирному житті чоловік довгий час працював на різних підприємствах Нікополя.  

У чоловіка залишилися мати, брат та племінниця.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

Фото: Фейсбук-сторінка Олександра Саюка.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Донецькому напрямку загинув Герой з Кам’янського Олександр Бабіченко. Йому тепер назавжди залишиться 30 років.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: