Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Як у Дніпрі в умовах великої війни працює «Школа супергероїв» в одній із лікарень

Школа супергероїв у Дніпрі 2024 - Наше Місто

Відсутність оцінок, особливий підхід та обійми – за такими принципами працюють “Школи супергероїв”. У подібних освітніх центрах навчаються діти, які змушені через хвороби перебувати тривалий час у стаціонарі. У Дніпрі одна з таких шкіл вже два роки працює у Регіональному медичному центрі родинного здоров’я.

“Школа супергероїв” — це проєкт, запроваджений в 8 областях України, зокрема на Дніпропетровщині. Починався він як громадська ініціатива, а в 2021 році отримав статус державного.

«Наша школа є державною установою. Ми працюємо під патронатом Фонду Олени Зеленської. «Школа супергероїв» у Регіональному медичному центрі родинного здоров’я відкрилася у 2022 році. Другий освітній простір знаходиться у фтизіатрії на лівому березі Дніпра. Основним завданням є забезпечення освітніх послуг для дітей, які перебувають на лікуванні або реабілітації в закладах охорони здоров’я, зокрема дітей, які постраждали внаслідок військових дій, отримали поранення», – розповіла завідувачка освітніх центрів ДУ «Школа супергероїв» у Дніпрі Анна Скрипник.

Викладачі самі приходять до учнів. Формат навчання може бути як індивідуальний, так і груповий. Освітній графік підлаштовується під кожного пацієнта індивідуально, враховуючи лікування, яке діти отримують.

«Викладачі виявляють освітні прогалини і заповнюють їх. Якщо дитина дуже довго знаходиться на лікуванні, ми не даємо виникати освітнім втратам», – додала Анна Скрипник.

Як викладачі готуються до роботи з дітьми, наскільки важливе навчання для маленьких пацієнтів та як такі ініціативи допомагають підтримати ментальне здоров’я, дивіться у сюжеті журналістів «Наше місто».

Категорія: Відео, Війна, Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра, Тема дня

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: