Skip to content

У Дніпрі пройшов фестиваль «Щасливе дитинство разом із Центром «Штурм» до дня народження закладу

Сьогодні «Штурму» 32 роки. До дня народження центру «запалювали» на сцені «Шинника» більше 500 дітей із різних колективів центру, повідомляє «Наше Місто» з посиланням прес-службу мыськради.

Ніка, Анастасія та Аліса — уже декілька років займаються танцями у «Дитячо-юнацькому центр «Штурм» Дніпровської міської ради.

Анастасія поділилася: «Для мене «Штурм» — не тільки танці, а й друзі та неймовірні викладачі». А Ніка додала: «Ми не можемо один без одного, приходимо, ділимося як пройшов день. Завжди чекаю на тренування із нетерпінням». «Тут ми тренуємося професійно, постійні виступи. До того ж поєднуємо хіп-хоп з акробатикою», — уточнила десятирічна Аліса.

Діти — учасники колективу «Step-Up».

«Це експериментальний клас, де поєднали акробатику та хіп-хоп. Усього в колективі тренуються близько 160 дітей різного віку. Тут ми робимо так, щоб кожен приходив на заняття із бажанням. Ми не тільки навчаємо, а навчаємося і у дітей! Нині через повномасштабне вторгнення наша головна мета – щоб у дітей було дитинство, посмішки. Й ми не зупиняємося, виходимо на роботу, тренуємо», — розповів керівник колективу «Step-Up» Павло Авдєєнко.

До дня народження центру «запалювали» на сцені «Шинника» більше 500 дітей із різних колективів центру «Штурм».

«Нам хотілося показати, що попри складні часи діти розвиваються. Як наші викладачі роблять неможливе. Запросили батьків та рідних наших вихованців. «Штурм» — найбільший комунальний позашкільний заклад у Дніпрі. Є 6 підрозділів у чотирьох районах міста. Щодня до «Штурму» ходить 2 500 дітей на більше, ніж 20 різноманітних гуртків. Навчають їх 140 тренерів та учителів по всіх підрозділах. Основні напрями роботи — спортивні секції, хореографічні й різні художні та творчі гуртки», — уточнив Сергій Роман, директор КПЗО «Дитячо-юнацький центр «Штурм»» Дніпровської міської ради.

«Цей концерт — показ того,  як наші викладачі роблять неймовірне, щоб діти Дніпра розвивалися, навчалися. «Штурмовці» —переможці на різних всеукраїнських конкурсах. До того ж на творчих заняттях вони створюють різноманітні поробки для українських захисників, які потім передають волонтери захисникам. Роблять патріотичні виставки малюнків тощо. Сьогодні на концерті у кожного на обличчі посмішка, бо «Штурм» — то велика родина», — підсумувала заступниця  начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Олена Яковенко.

Категорія: Афіша, Новини Дніпра, Новини Культури Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: