![якою була набережна Дніпра у минулому столітті](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/mycollages-14-993x662.jpg)
Сучасним мешканцям Дніпра складно уявити, як виглядала набережна Дніпра без Фестивального причалу та овіяної легендами скляної кулі, яка стала одним з символів нашого міста. Втім наприкінці минулого століття улюблене місце прогулянок містян біля річки виглядало інакше. Про це згадує “Наше місто”.
![Набережна Дніпра у 80-ті](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/naberezhna-1981-84-982x662.jpg)
У мережі з’явилися фото, що нагадують нам, якою біла дніпровська набережна у 80-ті роки минулого століття. На кілька світлин потрапило місце майбутнього фестивального причалу. Сучасні фото допомагають нам порівняти вигляд культової частини Дніпра у ті часи та сьогодні.
![Набережна Дніпра у 80-ті роки](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/naberezhna-kinets-1980-kh-1-988x662.jpg)
![Набережна Дніпра у 80-ті роки](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/naberezhna-kinets-1980-kh-997x662.jpg)
![сучасна набережна Дніпра](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_2660-989x662.jpg)
![сучасна набережна Дніпра](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_2657-989x662.jpg)
![сучасна набережна Дніпра](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_2665-989x662.jpg)
Набережна Дніпра минулого століття назавжди залишиться в пам’яті жителів міста. Це було місце прогулянок, зустрічей, відпочинку та розваг. Тут вирувало життя, панувала атмосфера радості та безтурботності.
![набережна Дніпра у 1970-ті](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/naberezhna-70-ti-661x662.jpg)
![набережна Дніпра](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/naberezhna-1968-597x662.jpg)
Ще на одному фото – популярне у Дніпрі минулого століття кафе “Причал”. Зараз на цьому місці розташований не такий демократичний заклад – ресторан.
![уафе на набережній Дніпра](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/naberezhna-kafe-prychal-983x662.jpg)
![кафе у 80-ті та сучасний ресторан на його місці](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/mycollages-13-993x662.jpg)
А світлина родом з 1950-х років минулого століття свідчить про те, що колись у Дніпрі набережной майже не було.
![Набережна Дніпра у 1950-ті](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/naberezhna-50-ti-883x662.jpg)
Нагадаємо, раніше ми писали, як виглядала весна у Дніпрі у минулому столітті.
Категорія: Афіша, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Унікальний Дніпро
Позначки: Головне, Дніпро, Історія, Історія Дніпра, Новини Дніпра