Skip to content

У Дніпрі на просп. Свободи ремонтують дорожнє покриття

Ремонт дорог у Дніпрі - Наше Місто

Усунення аварійної ямковості методом гарячого асфальтування прямо зараз проводиться на просп. Свободи (від вул. Посполита до Кайдацького мосту), пише «Наше місто» з посиланням на департамент благоустрою Дніпровської міськради.

У місті тривають роботи з ремонту дорожнього покриття за допомогою гарячої асфальтобетонної суміші на основних магістралях міста. Наразі температура повітря дозволяє проводити гаряче асфальтування. Роботи вже виконано на 15 об’єктах загальною площею близько 30 тис кв. м.

Ямковість усувається на таких магістральних об’єктах як: просп. Свободи, вул. Велика Діївська, просп. Івана Мазепи, вул. Каруни, площа Вокзальна, просп. Сергія Нігояна, тощо.

У роботі задіяно 8 дорожніх бригад.

Також розпочато роботи з поточного (середнього) ремонту дорожнього та тротуарного покриття на таких об’єктах як: бульв. Слави (ж/м Сокіл), вул. Богдана Хмельницького, вул. Мільмана, де передбачено повну заміну бордюрного каменю, дорожнього та тротуарного покриття із забезпеченням безбарʼєрного проходу мало мобільних груп населення.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі вандали пошкодили залізобетонне укриття на вул. Набережній Заводській, 137Д.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: