Skip to content

ОФІЦІЙНО З початку року комунальники вже відремонтували під’їзди у понад двох десятках будинках Дніпра

Михайло Чернов

У Дніпрі комунальні служби приводять до ладу житлові будинки. Зокрема, з початку 2024 року вже відремонтували під’їзди у понад двох десятках будинках Дніпра, які обслуговують міські комунальні підприємства, повідомляє “Наше місто”.

В рамках ремонтів фахівці оновлюють сходові клітини, приводять до ладу стіни та стелі, замінюють старі вікна в під’їздах на нові, металопластикові. Також за необхідності встановлюють додаткові (другі) металопластикові двері. Сучасні вікна та внутрішні двері дозволяють зберігати тепло а охайно виконані ремонти створюють комфортну атмосферу для мешканців.

Просто зараз успішно завершуються ремонтні роботи у шести під’їздах багатоповерхового будинку на проспекті Дмитра Яворницького, 121.  

– Спочатку зачистили стіни, загрунтували, а тепер шпаклюємо, – розповідає майстриня Валентина Молочна, яка виконує ремонт. – Потім побілимо стелі, пофарбуємо стіни, а  також перила. Завершити ремонт плануємо до середини квітня.

Після ремонтів під’їзди будуть як новенькі. Мешканці будинку задоволені та дякують комунальникам за якісну роботу:

– Завжди добре, коли роблять ремонт, тому що раніше наш під’їзд був не дуже охайний, – розповідає місцева мешканка Неля Іванівна. – А тепер стане значно краще: встановили металопластикові двері, повністю оновлюють під’їзд. Гарні люди, працюють добре, дякуємо!

Такі роботи комунальні служби виконують, оперативно реагуючи на звернення мешканців, зазначає представник департаменту житлового господарства міської ради  Єгор Худяков. При цьому звертається увага на те, наскільки дисципліновано сплачують в будинку за послуги обслуговуючої організації. Загалом до кінця весни комунальники планують виконати ремонти під’їздів у 40 житлових будинках міста. 

Ще один важливий напрямок роботи комунальних служб – ремонти покрівель. Під час робіт фахівці замінюють старий шифер  на новий профнастил,  а замість старого рубероїдного покриття укладають нове. Також за потреби облаштовуються нові водостічні системи та гідробар’єри.

Такі роботи дозволяють значно покращити стан покрівель. Відремонтований дах захищає увесь будинок від потрапляння опадів, також усувається проблема надмірної вологості та плісняви, загалом значно підвищується комфорт для усіх мешканців.

Зовсім нещодавно фахівці завершили ремонт покрівлі 2-поверхового будинку за адресою:  вул.Михайла Свєтлова, 63. Будівля зведена у далекому 1905 році, з того часу покрівлю серйозно не ремонтували, розповідає місцева мешканка Анастасія Іванівна.

У відповідь на звернення людей міські комунальні служби оперативно та якісно провели ремонтні роботи, повідомив представник департаменту житлового господарства міської ради Єгор Худяков:

– Фахівці повністю оновили покрівлю площею майже 300 кв.м. Замість старого шиферного покриття вклали сучасний довговічний профнастил. Також встановили повністю нову обрешітку, гідробар’єр. Тепер нова покрівля служитиме мешканцям багато років. А загалом з початку року комунальні служби вже привели до ладу покрівлі (жорсткі та м’які) у 55 будинках.

Фото прес-служби міської ради Дніпра.

Категорія: Влада, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: