![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2021-08-26-at-142004-1018x662.jpeg)
Три спортсмени з Дніпра взяли старт у престижній вітрильній Міжнародній регаті, яка днями стартувала в Іспанії, передає “Наше МІсто”. Це 53-тя Міжнародна регата на призи «Принцеси СОФІЇ», яка одночасно є і Етапом Кубка Світу з вітрильного спорту.
![Три спортсмени з Дніпра стали учасниками міжнародної регати](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/434025690_401701639279993_2791186336373100874_n-811x662.jpg)
![Три спортсмени з Дніпра стали учасниками міжнародної регати](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/433886163_401703732613117_8051396505217283007_n-993x662.jpg)
Змагання відбуватимуться в період з 01 по 06 квітня 2024 року в місті Пальма де Майорка, Іспанія. Це один із небагатьох випадків, коли всі 10 олімпійських класів змагатимуться разом в одній воді перед найбільшою подією чотирирічного циклу, Олімпійськими іграми (Іграми XXXIII Олімпіади) цього липня.
![Три спортсмени з Дніпра стали учасниками міжнародної регати](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/434451370_401701665946657_363239403823476836_n-920x662.jpg)
Дніпропетровщину на цих перегонах представляють яхтсмени Дніпропетровська ОШВСМ та представники «Дніпровський Яхт-клуб СІЧ» “Dnipro Yacht-Club SICH”. У класі 470 екіпаж Самарін Єгор та Василенко Єлизавета. А у класі ILCA 6 – Науменко Софія.
Бажаємо успіху нашим спортсменам!
![Три спортсмени з Дніпра стали учасниками міжнародної регати](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/434462646_401703779279779_8228769910878973005_n-1060x632.jpg)