Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Музика та картини: у філармонії Дніпра відкрилась виставка Івана Коваленка

У артпросторі  Дніпропетровської філармонії ім.Когана працює виставка відомого дніпровського живописця Івана Коваленка. Про це повідомляє «Наше місто».

Дніпряни, які відвідують філармонію, перед початком концертів або в антракті із задоволенням роздивляються картини. Вони гармонійно доповнюють настрій тих, хто прийшов послухати класику, поп-музику або джаз. Побачити картини на другому та третьому поверхах можна за наявності квитка на концерт. У фойє першого поверху експозиція доступна до перегляду в робочий час філармонії.

 Іван Коваленко народився у 1953 році у Підгородньому. Він – член Національної спілки художників України, його персональні виставки відбулися у багатьох українських містах  –  Дніпрі, Києві, Харкові та інших. До того ж  з  1990 року Іван Коваленко працює викладачем спеціальних дисциплін у Дніпровському театрально-мистецькому коледжі. Багато хто з  його вихованців стали професійними художниками, дизайнерами.

Зараз у філармонії можна побачити пейзажний живопис дніпрянина.  Митець подорожує дорогами рідної України та фіксує на полотні  її яскраві  куточки.  Тут є краєвиди  Наддніпрянщини,  Хортиці,  Києва, Гуцульщини.  

Адреса – вул. Воскресенська, 6. Вхід на виставку безкоштовний.

Фото автора.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі відкрилась виставка Валерія Сосни.

Категорія: Афіша, Новини Дніпра, Новини Культури Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: