Skip to content

Місячний календар стрижок на квітень 2024: сприятливі дні для зміни зачіски

Ксенія Куземко

Місячний календар стрижок на квітень 2024: сприятливі дні для зміни зачіски

З давніх-давен люди помітили, що Місяць впливає на стан волосся. Його фази по-різному впливають на ріст, силу та блиск шевелюри. Тому, щоб підкреслити красу волосся, важливо знати, коли краще йти до перукаря. Місячний календар стрижок на квітень 2024 року допоможе вам зробити правильний вибір. Він враховує не лише фазу Місяця, але й день тижня та знак Зодіаку. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на УНІАН.

Наступні дні вважаються найвдалішими для зміни зачіски:

 • 1 квітня – під впливом знака Козерога волосся стане блискучим, здоровим і сильним. Будь-яке фарбування і хімічний вплив зашкодить набагато менше, ніж зазвичай. Дуже вдала дата для зафарбовування сивини і мелірування.
 • 3 квітня – стрижка цього дня зробить волосся здоровішим і густішим, додасть енергії та впевненості в собі. Прекрасна дата для експериментів із кольором і формою шевелюри.
 • 9 квітня – гарний день для оздоровлення і масажу, будь-які зміцнювальні процедури будуть удвічі кориснішими, ніж зазвичай. Стрижка прискорить ріст волосся. Фарбування рекомендується проводити натуральними барвниками.
 • 10 квітня – знак Тельця прекрасно впливає на волосся – воно стане м’яким і слухняним, надовго збереже завивку. Стрижка зробить волосся густішим і здоровішим, а фарбування пройде з чудовим результатом і задовольнить на 100%.
 • 11 квітня – прекрасна дата для будь-яких змін на голові. Сміливо записуйтеся в перукарню на цей день. Для чоловіків день також вдалий для догляду за бородою.
 • 13 квітня – після укорочення волосся почне швидко рости, але при цьому стане неслухняним. Хороший день для завивки, а також укладання високих і пишних зачісок. Фарбуватися рекомендується в кольори, що не більше ніж на 3 відтінки відрізняються від рідного.
 • 16 квітня – під впливом знака Лева чудово пройдуть укладання, фарбування, тонування, знебарвлення. Можна робити складні, асиметричні, експериментальні стрижки, хоча й прості закінчаться вдало.
 • 17 квітня – зміна зачіски додасть упевненості й поліпшить самооцінку, зробить волосся здоровим і густим. Вдало пройде будь-яке, навіть найскладніше фарбування.
 • 19 квітня – під впливом знака Діви дуже вдалі завивки й укладки. Чудово пройде фарбування, тонування, мелірування, освітлення і зафарбовування сивини. Відстригати рекомендується не більше 10 сантиметрів.
 • 20 квітня – дуже гарний день для будь-яких оздоровчих процедур. А фарбування і завивки зашкодять менше, ніж зазвичай. Стрижка зміцнить волосся, зменшить випадіння і допоможе вилікувати посічені кінчики.
 • 22 квітня – це найкращий день, коли постригтися у квітні 2024 року. Абсолютно будь-які маніпуляції з волоссям пройдуть чудово.
 • 29 квітня – місячний календар рекомендує присвятити цей день фарбуванню. Результат незмінно порадує. Також можна підстригтися, якщо у вас тонке й ослаблене волосся.
 • 30 квітня – під впливом знака Козерога вдало пройдуть стрижки, завивки, укладки. Після укорочення шевелюра оздоровиться і стане густішою. Гарна дата для догляду за бровами і бородою.

Чудовою новиною є те, що лютий 2024 року багатий на сприятливі дні для стрижки. Окрім вже відомих дат, всі вівторки цього місяця також обіцяють чудовий результат.

Фото з відкритих джерел

Раніше ми писали, посівний календар на квітень 2024: що потрібно зробити, аби отримати великий урожай.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: