Skip to content

“Укрзалізниця” запускає Dnipro City Express до Синельникового: розклад

Ксенія Куземко

«Укрзалізниця» запускає другий маршрут Dnipro City Express: розклад

«Укрзалізниця» запускає другий маршрут Dnipro City Express. Тепер з 29 березня модернізовані електропоїзди Dnipro City Express курсуватимуть у сполученні Камʼянське — Дніпро — Синельникове. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на пресслужбу «Укрзалізниці».

Поїзди зупинятимуться на станціях Нижньодніпровськ, Ксеніївка, Ігрень, Синельникове-2 та інших проміжних, забезпечуючи зручне транспортне сполучення для мешканців Дніпра, Камʼянського та прилеглих районів.

Кількість рейсів значно збільшиться:

  • 4 рейси на день з Камʼянського до станції Синельникове через Дніпро;
  • 2 рейси з Синельникового до Камʼянського через Дніпро;
  • 3 рейси з Дніпра до Синельникового;
  • 5 рейсів з Синельникового до Дніпра.

Перші ранкові рейси стартують з Дніпра до станції Синельникове о 05:30, з Камʼянського до Дніпра і Синельникова о 05:42, з Дніпра до Камʼянського о 05:14, і з Синельникова до Дніпра о 05:49.

На маршруті курсують відновлені на потужностях Укрзалізниці електропоїзди серії ЕПЛ2Т. Вони оснащені пандусами, місцями для проїзду людей з інвалідністю та інклюзивними вбиральнями, навігацією з шрифтом Брайля, місцями для велосипедів, а ще — портами Type-C та USB для зарядки гаджетів.

Dnipro City Express курсуватиме до Синельникового

Раніше ми писали, з 25 березня по 6 квітня (окрім 31 березня) маршрути деяких приміських електропоїздів у Дніпрі вже зазнали змін.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: