Skip to content

Підготовка до наступного опалювального сезону: у Дніпрі почали відновлювати ізоляцію на трубах

У Дніпрі почали відновлювати ізоляцію на трубах, аби підготуватися до нового опалювального сезону

У Дніпрі розпочалися роботи з заміни ізоляції на трубах, вони проводяться задля того, аби уникнути втрати тепла у наступному опалювальному сезоні. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

За словами Володимира Білана, заступника директора КП “Теплоенерго”, такі роботи проводяться щороку, оскільки утеплення труб є важливим елементом енергозбереження. Вони плануються на основі звернень місцевих мешканців до підприємства, контакт-центру та Громадської ради. Нове покриття ізоляційного шару є більш стійким.

«Нове покриття ізоляційного шару більш стійке, вогнетривке та довговічніше. Мінеральна вата нового покоління має більш щільну структуру. Утім, на жаль, це не означає, що його неможливо пошкодити навмисно. Це нерідко роблять вандали», — зазначив Володимир Білан.

Роботи здійснюються по всьому місту, сприятливі погодні умови дозволяють проводити їх швидко.

Інна Лазерева, майстриня дільниці КП “Теплоенерго”, зауважила, що планується замінити покриття на проблемних ділянках до наступного опалювального сезону, наприклад, на вулиці Космодромній, де вже проводяться роботи.

«До наступного опалювального сезону ми плануємо замінити покриття на проблемних ділянках. Наприклад, по вулиці Космодромній, де зараз ведуться роботи, покриття було вже застарілим і потребувало заміни. Тож дуже добре, що його замінюють і підготовка до наступного опалювального сезону вже стартувала», — прокоментувала Інна Лазерева, майстриня дільниці КП «Теплоенерго».

Фото: прес-служба міськради.

Нагадаємо, раніше ми писали: Опалювальний сезон в Україні 2023-2024 завершать достроково: яка ситуація у Дніпрі.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: