Skip to content

Наші ППО, енергетики та комунальники – це просто Боги: Борис Філатов про швидку та якісну роботу відповідних служб

Наші ППО, енергетики та комунальники - це просто Боги: Борис Філатов про швидку та якісну роботу відповідних служб

Міський голова Дніпра у своїх соціальних мережах звернув увагу на швидкість та якість роботи служб у місті, завдяки яким Дніпро відновлюється після масованих обстрілів ворога. Він наголосив, що вони не просто надлюди, а справжні Боги. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на соцмережі Бориса Філатова.

Міський голова Дніпра Борис Філатов у своїх соціальних мережах поділився своїми враженнями щодо оперативності роботи служб міста після масованого обстрілу з боку російських окупантів.

«Я людина зовсім без забобонів, але коли я дивлюсь на той суцільний жах, що відбувається в країні після масових обстрілів та бачу швидкість відновлення в Дніпрі, то стукаю по дереву та схрещую пальці», – поділився мер міста.

Також Борис Філатов назвав працівників ППО, енергетиків та комунальників Дніпра справжніми Богами.

«У нас в Місті ППО, енергетики та комунальники навіть не надлюди, це просто Боги», – додав він.

Нагадаємо, сьогодні, 22 березня, росія випустила понад 60 дронів-камікадзе “Шахед” та близько 90 ракет різних типів по українських містах. Цілями окупантів стали електростанції, лінії електропередач, гребля ГЕС, житлові будинки та навіть тролейбус.

В результаті цього, у Дніпрі через зупинку Аульського водоводу відключили воду в нагорній частині міста. Натомість у Дніпрі облаштували 183 точки доступу до води на випадок надзвичайних ситуацій, пов’язаних з відключенням електроенергії.

Категорія: Війна, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: