Skip to content

Як у Дніпрі працює Центр «Океан добра», що опікується маломобільними переселенцями

Ксенія Куземко

в Центрі «Океан добра» опікуються маломобільними переселенцями

Пані Ніна, жителька Селидового, через війну змушена була покинути рідну домівку. Її евакуювали до Дніпра, де вона знайшла притулок у центрі проживання для переселенців з інвалідністю «Океан добра». Цей центр приймає всіх людей з обмеженими можливостями, які потребують тимчасового житла, допомоги та догляду. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на ДніпроТВ.

Пані Ніна, жителька Селидового на Донеччині, пережила жахливі події. Стрес від обстрілів та постійної небезпеки був таким сильним, що у неї відмовили ноги. Зараз вона змушена ходити з тростиною. Жінка змогла виїхати з охопленого вогнем міста до Дніпра, де знайшла притулок у Центрі Соціальної Адаптації «Океан добра». Центр стає домом для багатьох людей з подібними історіями. Сюди потрапляють маломобільні літні люди, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом, пережили інсульти, інфаркти або отримали поранення.

Центр обладнаний всім необхідним для комфортного життя людей з інвалідністю. Тут є спеціальні пристрої на кухні, а також спортзал для реабілітації, що допомагає людям відновити сили та покращити своє самопочуття.

Шелтер для тимчасового розміщення евакуйованих стареньких відкрився на початку повномасштабної війни. Ніде в Україні немає нічого подібного.

Волонтери Центру допомагають оформити інвалідність, відновити втрачені документи та отримати статус ВПО. Евакуаційні машини щодня привозять нових підопічних, яким тут надають необхідний догляд, турботу та підтримку.

Раніше ми писали, у Дніпрі переселенців виганяють з шелтера.

Категорія: Важливо, Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: