Skip to content

У Дніпрі молоді педагоги щомісяця отримують надбавку

У Дніпрі молоді педагоги щомісяця отримують надбавку

Молоді педагоги у Дніпрі щомісяця отримують надбавку. Таке заохочення впроваджене з 2017 року. Таким чином, молоді викладачі протягом 3 років своєї роботи отримують доплати, – передає «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

У 2017 році мер міста Борис Філатов вніс ініціативу про встановлення муніципальної надбавки для заохочення молодих педагогів у Дніпрі. Молоді фахівці, які працюють у закладах освіти міста протягом перших трьох років отримують цю надбавку. Початково вона складала 2 тисячі гривень, а тепер – 5 тисяч гривень.

Наразі 98 молодих педагогів отримують цю надбавку. Серед них й дніпрянин Єгор Недбало. Він викладає інформатику та робототехніку в ліцеї № 138 протягом трьох років. Свого часу склав ЗНО з математики на 200 балів. Далі вступив до Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара на факультет прикладної математики. Одразу після закінчення вишу пішов до школи працювати вчителем.

У Дніпрі молоді педагоги щомісяця отримують надбавку

Він пояснює, що вибір професії вчителя у нього не випадковий, оскільки він походить з родини викладачів. А окрім того, йому програмування, тож навчати цього дітей – справа для душі.

«Спочатку мені дали один клас, аби викладати математику та інформатику. А далі вже перейшов викладати лише інформатику та робототехніку для 5-9 класів. З дітьми працюється по-різному: з деякими легко, з іншими – складніше. Але в цілому до кожного учня можна знайти підхід. Намагаюся, як то кажуть, бути в тренді. Аби уроки були цікавими, демонструю матеріал на підібраних відео, щоб дітям було легше розуміти та запамʼятовувати», – каже молодий вчитель.

Пан Єгор відзначає, що отримання муніципальної надбавки значно полегшує його фінансове становище, роблячи зарплату більш конкурентоспроможною.

«Вже третій рік отримую муніципальну надбавку від міста. Без неї, скажу чесно, було б важче. Це суттєва допомога. Завдяки такій надбавці зарплата молодого педагога стає більш конкурентоздатною», — каже Єгор Недбало.

У Дніпрі молоді педагоги щомісяця отримують надбавку

Учень пʼятого класу, Ростислав Яременко, поділяє свої враження від уроків інформатики та робототехніки, вказуючи на цікавість викладання та готовність вчителя пояснити будь-які незрозумілі моменти. Він також зауважує, що найбільше йому подобається, коли вчитель розповідає про роботів та їх програмування.

«Найбільше подобається, коли вчитель розповідає нам про роботів та як їх програмувати. Завжди із нетерпінням чекаю на уроки Єгора Вікторовича. Мені в цілому цікаво вчитися, дізнаватися про нове, а на уроках інформатики та робототехніки — тим більше», – каже Ростаслав.

Дніпро дбає про те, щоб у міських школах працювало якомога більше молодих вчителів. Щоб уроки проходили за новітніми технологіями, цікаво та якісно. Отже, школи Дніпра співпрацюють із закладами освіти і запрошують звідти молодих спеціалістів на роботу до закладів освіти. Місто у свою чергу підтримує їх фінансово.

Нагадаємо, раніше ми писали: ТОП вузів Дніпра, які увійшли до рейтингу наукової ефективності університетів.

Читайте також: У Дніпрі перевірили облаштування укриття у Дніпровському ліцеї № 123.

Категорія: Новини Дніпра, Освіта, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: