Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ ОФІЦІЙНО Сесія міськради: у Дніпрі депутати поліпшили умови для розвитку бізнесу та вшанували героїв-захисників

Михайло Чернов

В Дніпрі 20 березня відбулася 48-ма чергова сесія міської ради, під час якої депутати ухвалили низку важливих для громади рішень, повідомляє “Наше місто”.

Сесія міської ради

За доброю традицією на початку засідання секретар міської ради Олександр Санжара та депутати щиро привітали медиків та медичних працівників. Вони щодня рятують життя мешканців міста та наших захисників, які проходять лікування у закладах охорони здоров*я Дніпра.

Також в сесійному залі урочисто привітали Євгенію Дитятковську, Заслуженого лікаря України, завідувачку алергологічного відділення клінічного об’єднання швидкої медичної допомоги, яка плідно працює на посаді депутата міської ради: їй вручили грамоту Верховної Ради України, а також пам*ятну медаль “За заслуги перед містом”.

Сесія міської ради

Під час засідання депутати працювали дуже злагоджено та плідно, підкреслив секретар міської ради Олександр Санжара, підбиваючи підсумки сесії. Усі питання порядку денного були попередньо підготовлені та опрацьовані в комісіях, тож рішення під час сесії ухвалилювались практично одноголосно

Андрій Ніколайчук


На карті міста відтепер увічнено добру пам*ять про Андрія Ніколайчука – справжнього патріота, захисника України, майора ЗСУ, викладача та нашого колегу-медійника, який багато років працював в холдингу “Наше місто”. Під час сесії депутати міської ради присвоїли його ім*я скверу – зеленій зоні в АНД районі міста, між вул.Передова та вул.Водопровідна.  

Також в Дніпрі вшанували трагічно загиблого Олександра Гостіщева – нашого земляка, захисника України, добровольця, який став на захист рідної країни ще у 2014 р. та потім боровся з повномасштабною агресією рф. На превеликій жаль, Олександр нещодавно  трагічно загинув під час ворожого удару по Одесі.


“Його Шлях самурая – шлях принципової, чесної людини, справжнього патріота та ідеаліста, – написав про Олександра Гостіщева міський голова Дніпра Борис Філатов. –  Життєвий шлях від «Дніпра-1» до «Цунамі». Життєвий шлях, який підло перервало російською ракетою, коли Олександр приїхав рятувати своїх підлеглих”.

Оллександр Санжара

– Депутати вшанували пам*ять про Олександра Гостіщева, назвали на його честь сквер, який знаходиться на ж/м Перемога – біля проспекту Героїв та провулку Добровольців, – зазначив Олександр Санжара. – Це дуже символічно, адже він був і Героєм, і добровольцем. І сквер буде нагадувати про подвиг Олександра та усіх людей, хто став на захист України.

Серед важливих управлінських рішень, які ухвалили депутати – нові ставки земельного податку та розмір орендної плати за землю для індустріальних парків Дніпра, підкреслив Олександр Санжара. Це потрібно для того, щоб попри всі складнощі воєнного часу бізнес розвивався, створювалися робочі місця, а міський бюджет отримував податкові надходження. 


Ще одне важливе рішення – створення КП “Адміністратор послуги з управління побутовими відходами”. Ця структура формується відповідно до вимог законодавства України та має адмініструвати послуги, пов*язані з поводженням відходами.  Комунальне підприємство контролюватиме стан справ у сфері роботи з ТПО,  діяльність профільних підприємств та питання розрахунків. Результатом для мешканців має стати підвищення якості послуг у цій сфері. Формування нової структури має відбутися до липня, зазначив Олег Семенко, керівник Департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради.

Також під час сесії депутати розглянули та ухвалили низку рішень щодо земельних питань, що напряму сприяє наповненню міського бюджету.

– Місто продовжує працювати, а кожен договір оренди землі – це дохід для громади, – підкреслив секретар міської ради Олександр Санжара. – Ці кошти використовуються в першу чергу для значної допомоги нашим військовим, яку постійно надає Дніпровська міська рада, а також для вирішення нагальних питань життя міста. 

Категорія: Влада, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: