Skip to content

У Дніпрі стартували дні відкритих дверей щодо набору учнів до ліцеїв та перших класів

У Дніпрі стартували дні відкритих дверей щодо набору учнів до ліцеїв та перших класів

Вже відкрито запис до перших класів та ліцеїв у загальноосвітніх закладах Дніпра. Запис до гімназій та ліцеїв здійснюється на основі заяви від одного з батьків або законного представника дитини. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

«Чинне законодавство забороняє конкурсний відбір до перших класів. Батьки подають до закладу освіти заяву про зарахування дитини. Це можна зробити й без особистої присутності. До заяви додається: копія свідоцтва про народження дитини (з пред’явленням оригіналу) та медична довідка (можна донести пізніше, до початку навчального року). Першочергово зараховуються діти, які проживають на території мікрорайону, закріпленого за закладом освіти. На вільні місця зараховуються інші діти. Законодавство дозволяє записувати дітей до гімназій та ліцеїв у будь-який зручний для батьків спосіб. Приходити до закладу, надсилати документи на електронну пошту або за електронною реєстрацією: https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/2020/02/26/3826/», – розповіла заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Світлана Клявченко.

У Дніпрі стартували дні відкритих дверей щодо набору учнів до ліцеїв та перших класів

Заклади загальної середньої освіти Дніпра (гімназії, ліцеї) вже почали набір учнів як до перших класів, так і до десятих. Для цього у кожному закладі організовують дні відкритих дверей. Під час таких зустрічей батьки та діти можуть ознайомитися із закладом. Активно записують дітей до перших класів і у школі № 46. З нового навчального року заклад змінює статус. Він буде гімназією з початковою школою. Діти навчатимуться з 1 по 9 клас.

Гімназії та ліцеї Дніпра розпочали прийом учнів до перших та десятих класів. Щоб познайомити батьків та дітей з навчальними закладами, організовуються дні відкритих дверей. Школа № 46 також активно записує дітей до перших класів. З нового навчального року вона отримує статус гімназії з початковою школою, де учні зможуть навчатися з 1 по 9 клас.

«Запис до перших класів уже розпочато! Він триватиме до 31 травня. Наш заклад готовий прийняти 4-5 перших класів. Зараз до нас активно приходять батьки та записують своїх дітей. На даний момент ми вже отримали близько 90 заяв. Щоб допомогти майбутнім першачкам краще адаптуватися до шкільного життя, ми організовуємо дні відкритих дверей. Під час цих заходів ми проводимо для дітей цікаві та розвивальні заняття, які сприяють розвитку мовлення, дрібної моторики та інших важливих навичок. Курс занять складається з 19 уроків і триватиме до кінця травня. Долучитися до нього можна будь-коли. Для батьків під час днів відкритих дверей ми організовуємо консультації. На них ви можете дізнатися більше про програми навчання, які пропонує наша школа, а також поспілкуватися з нашим шкільним психологом», – каже директорка загальної середньої школи № 46 Олена Міроненко.

У Дніпрі стартували дні відкритих дверей щодо набору учнів до ліцеїв та перших класів

Заклади загальної середньої освіти, які мають статус ліцеїв, проводять Дні відкритих дверей. Цього року ліцеї також розпочали набір у 10 класи. Перейти до ліцею можуть учні, які закінчили 9-й клас у гімназії. Ліцей № 22 запрошує на День відкритих дверей 21 березня. Цей захід дасть можливість учням та їхнім батькам з інших шкіл ознайомитися з закладом, його освітньою програмою та умовами навчання. У Дніпрі працюватимуть 48 ліцеїв, 5 з яких – наукового спрямування. Зарахування до ліцеїв наукового спрямування буде на конкурсній основі.

 «Більшість дітей здобувають освіту в ліцеях з 5 по 11 класи. Наявність документа про базову загальну середню освіту (після 9-го класу) дає учням можливість за бажанням перейти до 10-го класу. Зараз у ліцеях організовуються дні відкритих дверей, щоб учні та їхні батьки могли ознайомитися з закладом, де планують продовжити навчання», — додала Світлана Клявченко

З проведенням днів відкритих дверей у закладах загальної середньої освіти можна ознайомитися за посиланням: https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/2024/03/13/dni-vidkritih-dverej-u-liceyah-dnipra-rozklad/. Або на телеграм-каналі департаменту гуманітарної політики https://t.me/humpolitic за хештегом #обирай_ліцей (детально про ліцеї Дніпра).

Раніше ми писали, вартість навчання в університетах Дніпра: ТОП-10 спеціальностей.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: