Skip to content

У Дніпрі оголосили набір на курси підвищення кваліфікації для голів правління ОСББ/ЖБК

У Дніпрі оголосили набір на курси підвищення кваліфікації для голів правління ОСББ/ЖБК

У Дніпрі оголошено набір на курси підвищення кваліфікації для голів правлінь ОСББ. Заняття розпочнуться наприкінці квітня – на початку травня. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на прес-службу.

Начальник організаційного відділу департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради Владислав Макарець зазначає, що курс буде поділений на декілька модулів. Навчання допоможе головам правлінь краще розумітися на юридичних, бухгалтерських питаннях, питаннях експлуатації будинку, енергоощадності, а також ознайомитися з новими тенденціями в управлінні багатоквартирним будинком.

«Основна увага буде приділена змінам, які відбулися у законі про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. У поточній діяльності теж виникає багато питань. І ми про це знаємо. Серед іншого це і транзитні труби, робота з боржниками, бухгалтерія, ремонтні роботи, порядок проведення дистанційних загальних зборів, зміни до статуту тощо. Усі  ці питання роз’яснено. Сподіваємося, слухачі отримують корисні навички, які зможуть реалізувати на рівні правління. Також запрошуємо на проходження навчання тих, хто лише збирається створити ОСББ. Почнемо від самих азів до ефективних практик», — розповів під час брифінгу 18 березня Владислав Макарець.

Він також додав, що найцінніше у таких курсах – обмін досвідом. Як правило, до занять долучаються від 200 до 300 учасників.

«Лекції комбінуватимемо. Це буде як аудиторна робота, онлайн-лекції, так і виїзди на об’єкти. Розкажемо, покажемо ремонтні роботи, які проводять у рамах муніципальної програми співфінансування», – каже він.

Записатися на курси підвищення кваліфікації для голів правління ОСББ/ЖБК можна через  гугл-форму  або телефоном: 063-340-94-77.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі перевірили, як проходить ремонт зливової каналізації по вул. Набережна Перемоги.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: