Skip to content

У Дніпрі для учасників Університету третього віку стартували курси з української мови

Жителька Катерина Ступовська з захватом слухала лекції з української мови. Пані Катерина записалася на безкоштовні курси в Університеті третього віку, аби вдосконалити свої знання з рідної мови. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

“Я давно мріяла відвідати такі заняття. У школі я вивчала українську, але чомусь більше тяжіла до російської. Зараз же я чітко усвідомила: українська – це наша ідентичність, це те, що нас об’єднує. Наші захисники боронять не лише землю, а й нашу мову, нашу культуру”, – поділилася пані Катерина, не стримуючи сліз.

В Університеті третього віку розпочалися курси з української мови! Цього року такі курси проводяться вперше.

“На першому занятті ми провели вступний курс, а потім спілкувалися з слухачами. Наша головна мета – розповісти їм про особливості української мови та її відмінності від російської. Звичайно, деякі люди не вивчали мову в школі, і це може створювати певні труднощі. Проте все залежить від їхнього бажання та наполегливості”, – поділилася викладачка української мови Євгенія Яворська.

В Дніпрі 60 людей похилого віку вивчають українську мову на безкоштовних курсах. Зараз на двох локаціях міста працюють 4 групи, щоб учасникам УТВ було зручно добиратися. Заняття проводяться двічі на тиждень, тривалість лекції – 1 година 20 хвилин.

«У кожній групі навчається до 15 людей, це сприяє кращому засвоєнню матеріалу. Вивчення української мови допомагає людям похилого віку зберегти культурну спадщину та ідентичність, зміцнити зв’язок зі своєю країною та відчути приналежність до неї», – зазначила Дарина Олійник, провідна спеціалістка сектору планування заходів управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міськради.

У Дніпрі для учасників Університету третього віку стартували курси з української мови

Університет третього віку запрошує жінок від 55 років та чоловіків від 60 років на заняття з вивчення та вдосконалення української мови.

Щоб записатися:

  • Прийдіть за адресою: вул. Старокозацька, 40-Б.
  • Візьміть з собою паспорт та пенсійне посвідчення (якщо є).

Раніше ми писали, у Дніпрі в Ботсаду ДНУ із запізненням на два місяці заквітували «зіркові вершники».

Категорія: Важливо, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: