Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Куди піти у Дніпрі 18 березня

Дарина Сухоніс

Початок тижня багатий на цікаві події у Дніпрі. Куди піти в понеділок – дізнавались журналісти “Нашого Міста”.

Вистава «Схоже на щастя»

Протягом життя людина по різному відповідає на питання “На що схоже щастя?” Але, мабуть, для будь-якого віку, будь-якого характеру і уподобань, самотність – це нещастя. Комедія «Схоже на щастя» – це історія випадкової зустрічі двох самотніх істот, їх короткочасної спільної подорожі та невипадкової взаємної довіри і турботи, що виникають несподівано і, напевно, не матимуть кінця.

Режисер-постановник – Заслужений діяч мистецтв України Катерина Степанкова Художник-постановник – Тарас Ткаченко Художник по костюмах – Світлана Нікітчіна Хореограф постановник – Олексій Скляренко Композитор – Андрій Шусть Виконавці: Народна артистка України Ада Роговцева, Заслужена артистка України Світлана Орліченко. Вистава-лауреат премії “Київська Пектораль 2014” у номінації «За кращу камерну виставу (виставу малої сцени)» та Ада Роговцева лауреат премії “Київська Пектораль 2014” у номінації «За кращу жіночу роль»

Де і коли: 18:00, Драміком,  від 200 грн

Концерт групи СКАЙ

Унікальна програма гурту СКАЙ якої Ви не чули на жодному концерті. Тільки один концерт. Знамениті хіти – «Легковажна», «Струна», «Тебе це може вбити», «Подаруй світло». Гра світла і музики. Подаруй свято для своєї сім’ї! Романтичний саксофон (так, цього разу до вже звичної програми додано ще й саксофон!)

Дітям до 12 років у супроводі батьків вхід безкоштовний.

Де і коли: 19:00, Театр Опери і балету, від 430 грн

Прем’єра повнокупольного фільму “Кіра

Повнокупольний фільм «Кіра» (12+) — пригоди двох відчайдухів Єви і Макса, які кинули виклик всемогутньому президенту мегакорпорації «Бекчейн», що у недалекому майбутньому привласнює найцінніший ресурс на Землі — питну воду.  Вони намагаються привернути увагу до наслідків кліматичних змін і викрити фейки, за допомогою яких мегакорпорація маніпулює суспільством. Коли друзям загрожує небезпека, їм на допомогу несподівано приходить таємнича Кіра. Але хто вона, і на чиєму вона боці? Дізнавайтеся під час перегляду повнокупольного фільму «Кіра».

Де і коли: 16:30″ у Planetarium Noosphere, 170-320 грн

Категорія: Афіша, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: