Skip to content

Мандрівка сонячною системою та таємниці Марсу: планетарій у Дніпрі запрошує на нові космічні подорожі

Афиша Днепра Редакция "Наше Місто Дніпро"

Афиша Днепра Редакция "Наше Місто Дніпро"

Мандрівка сонячною системою та таємниці Марсу: планетарій у Дніпрі запрошує на нові космічні подорожі

У Дніпрі Planetarium Noosphere запрошує відвідувачів на нову космічну програму. У планетарії відбудеться я прем’єра двох повнокупольних фільмів та чотирьох тематичних програм. Які цікавинки підготували, – розповість «Наше Місто» з посиланням на Planetarium Noosphere.

З 17 березня у Planetarium Noosphere розпочинається прем’єра двох повнокупольних фільмів та чотирьох тематичних програм до Міжнародного дня планетаріїв.

100 років вічності

Повнокупольний фільм занурить у захопливу подорож від давніх цивілізацій до трансформацій уявлень про небеса. Переглянувши фільм ви зможете дізнатися, чому планетарії — це результат тисячолітніх надбань людства у спостереженнях за зоряним небом.

Кіра

Повнокупольний фільм розповідає про пригоди Єви та Макса, які виступають проти могутнього президента мегакорпорації «Бекчейн», який привласнить головний ресурс планети — питну воду. Друзі намагаються розкрити маніпуляції мегакорпорації та привернути увагу до кліматичних змін.

Зодіакальні сузір’я

«Зодіакальні сузір’я» — цікава тематична програма, що розкриває міфи та легенди, пов’язані з зодіакальними сузір’ями, і відповідає на запитання про їхню роль у виявленні планет на небі, відмінність між ними та знаками зодіаку в астрології.

Таємниці Червоної планети

Під час тематичної програми буде проведено дослідження загадкового Марса, де ви дізнаєтеся про його незвичайні характеристики, такі як колір неба та марсіанські сніжинки, а також про найвищу гору у Сонячній системі.

Сонячна система: еволюція і сьогодення

Тематична програма являє собою уявну подорож, яка розкриває таємниці походження та розміщення планет, а також роль комет у створенні Сонячної системи.

Вода у космосі

«Вода у космосі» — програма, що досліджує присутність води у всесвіті, зосереджуючись на унікальності Землі як єдиної планети з рідкою водою. Під час програми ви дізнаєтеся, чи є вода у космосі, куди поділася рідка вода із колишніх водойм на Марсі та чимало інших цікавинок.

Нагадаємо, раніше ми писали: У Дніпрі відбудеться турнір пам’яті вбитого росіянами спортсмена.

Читайте також: Топ закладів у Дніпрі, де працюють не тільки люди.

Категорія: Афіша, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: