Skip to content

У Дніпрі відкриється нове підприємство ТМ «Бащинський» «М’ясний мультикомплекс МХП»

У Дніпрі відкриється нове підприємство ТМ «Бащинський» «М’ясний мультикомплекс МХП»

У зв’язку з розширенням виробничих потужностей ТМ «Бащинський» планує відкриття нового м’ясопереробного підприємства «М’ясний мультикомплекс МХП» у місті Дніпро.

Якщо ти зацікавлений у роботі в компанії, яка постійно розвивається та вдосконалюється, створює належні умови праці для своїх співробітників, виплачує гідну заробітну плату тоді слідкуй за оновленням інформації про нове підприємство від ТМ «Бащинський».

А щоб не пропустити таку інформацію ꟷ заповнюй анкету за посиланням: http://surl.li/qymzl і з тобою обов’язково обговорять питання твого працевлаштування на нове підприємство.

ТМ «Бащинський» є складовою компанії МХП та вже понад 25 років тримає лідерські позиції серед українських гурманів у категорії сосисок.

Під торговою маркою «Бащинський» реалізується широкий асортимент м’ясо-ковбасних виробів: сосиски, сардельки, варені ковбаси, напівкопчені ковбаси, сирокопчені ковбаси та м`ясні делікатеси.

Бренд Бащинський, має високий (більш як 65%) рівень знання на українському ринку.

ТМ «Бащинський» ꟷ продукція високої якості, адже має сертифіковане виробництво.

ТМ «Бащинський» ꟷ це не лише місце для роботи, але і спільнота однодумців, які об’єднані спільною метою ꟷ створення найкращих м’ясо-ковбасних виробів. У нашій команді кожен працівник ꟷ це не просто співробітник, а частина великої родини.

Ми віримо в розвиток кожної людини, тому надаємо можливості для професійного зростання та самореалізації. У нашому колективі цінуються ідеї, а творчий підхід до розв’язання завдань ꟷ підтримується.

Тож не зволікай, заповнюй анкету: http://surl.li/qymzl

Довідково.

МХП — міжнародна компанія у сфері харчових та агротехнологій, виробник якісних і смачних продуктів харчування, що покращують життя споживачів. Компанія працює в напрямах агро, виробництва продуктів харчування та ритейлу і має дочірні підприємства у Великій Британії, Саудівській Аравії, ОАЕ та країнах ЄС.

Як кулінарна компанія МХП розвиває понад 15 продуктових брендів, зокрема, «Наша Ряба», «Апетитна», «Легко!», «Бащинський», Skott Smeat, LaStrava, РябChick та інші. Спільно з партнерами компанія відкрила по всій Україні 1500 торгових точок різного спрямування. Це мережа магазинів «Мʼясомаркет», заклади смачного безпечного фастфуду Döner Маркет, магазини «Їжа Свіжа», «Наша Ряба».

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: