Skip to content

У Дніпрі підопічні терцентру отримують безкоштовні гарячі обіди

У Дніпрі підопічні терцентрів отримують безкоштовні гарячі обіди

Територіальний центр у Дніпрі забезпечує своїх підопічних щоденними гарячими обідами. Хто має право отримувати безкоштовні гарячі обіди від міста та що в них входить, – повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Щомісяця у Дніпрі понад 8 тисяч підопічних терцентру отримують безкоштовні гарячі обіди. Харчування повноцінне та складається з гарніру, м’ясної страви, салату та чаю з чимось солоденьким.

Галина Ніжна, підопічна терцентру, розповіла, що відвідує центр пів року і дуже задоволена їжею та можливістю спілкуватися з людьми. Вона також подякувала місту та терцентру за турботу.

«Я відвідую терцентр приблизно пів року. Стільки ж отримую гарячі обіди. Мені дуже подобається. Це не лише їжа, а ще й можливість спілкування. Навіть сьогодні я вже встигла познайомитись з новими людьми. Раніше мені цього дуже не вистачало. Я вдячна, що місто, терцентр про нас турбуються. Ми відчуваємо, що потрібні. Ми співаємо, робимо руханку і взагалі гарно проводимо тут час», — розповіла Галина Ніжна, підопічна терцентру.

У Дніпрі підопічні терцентрів отримують безкоштовні гарячі обіди

Підопічним, які не можуть особисто прийти в терцентр, обіди додому доставляє соціальний робітник. Галина Герасимова, підопічна, яка отримує допомогу вдома, поділилась, що їй подобаються обіди. Окрім того, соціальна робітниця також допомагає їй по господарству.

«Я отримую гарячі обіди з минулого року. Вони смачні, мені подобаються. Найбільше смакує курка, котлетки теж непогані. Соціальна робітниця також допомагає по господарству, виносить сміття, купує ліки, продукти. Також допомагає розібратися мені з мобільним телефоном, коли я в ньому чогось не розумію. Дуже приємна жінка, ми спілкуємось з нею, щось обговорюємо», — каже Галина Герасимова, підопічна терцентру, яка отримує допомогу вдома.

Пані Вікторія, соціальна робітниця, опікується 12 підопічними. Вона каже, що до кожного намагається знайти особливий підхід.

«Мені подобається працювати з нашими підопічними, спілкуватись з ними. Вони багато розповідають про своє життя, діляться порадами. Коли я хворіла, дехто з них давав мені калину, тобто турбуються про мене, як і я про них. У терцентрі я працюю вже 9 років. До цього була медпрацівником. Напевно тому мені це близько, допомога людям і піклування про них», — розповіла Вікторія Волкова, соціальна робітниця Дніпровського міського територіального центру.

У Дніпрі підопічні терцентрів отримують безкоштовні гарячі обіди

Ольга Мешко, директорка Дніпровського міського територіального центру, розповіла, що програма з надання гарячих обідів діє вже другий рік. З початку 2024 року харчування було змінено на двотижневе меню, яке стало більш різноманітним та корисним.

Крім обідів, терцентр надає й інші соціальні послуги: догляд вдома, денний догляд, соціальна адаптація, натуральна допомога, консультування, представництво інтересів, екстрене (кризове) втручання, інформування, транспортні та інші послуги.

Всього у Дніпрі на обліку у терцентрі більше ніж 11 тис. підопічних, з них понад тисячу – ВПО.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на ж/м Червоний Камінь з’явився новий світлофор з додатковою секцією для повороту наліво.

Читайте також: Підприємців Дніпра запрошують на онлайн-тренінг з отримання державних грантів.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: