Skip to content

Залишилися син та дружина: на Дніпропетровщині провели в останню путь загиблого Героя

Залишилися син та дружина: на Дніпропетровщині провели в останню путь загиблого Героя

Дніпропетровщину облетіла трагічна звістка. Стало відомо, що перестало битися серце військового з Жовтих Вод,– передає «Наше Місто» з посиланням на Інформаційний портал Жовтоводської міської ради.

В останню путь провели військовослужбовця Дмитра Михайлеця, мешканця Жовтих Вод. Чоловік помер унаслідок хвороби у Київському головному військовому клінічному госпіталі. Це сталося 5 березня 2024 року.

У мирному житті Дмитро працював водієм, зокрема, у Жовтоводській дільниці газового господарства та на «Гарант Метиз Інвесті».

Колеги згадують, що Дмитро був компанійським чоловіком, з усіма товаришував. До службової автівки ставився, як до власної. Завжди тримав її у чистоті та справності. А також справно виконував поставлені завдання керівництва.

Але мирне життя закінчилося, коли розпочалася широкомасштабно війна. У січні цього року Дмитро став на захист нашої країни.

Залишилися син та дружина: на Дніпропетровщині провели в останню путь загиблого Героя

У чоловіка залишилися дружина та син.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

Нагадаємо, раніше ми писали, у Львові попрощалися з загиблим захисником з Кривого Рогу. У нього залишилися дружина та двоє синів.

Читайте також: Під Авдіївкою загинув військовий з Кривого Рогу, який прикривав відхід своїх побратимів.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: