Skip to content

У Дніпрі відбудеться весняний автопробіг на ретромашинах

У Дніпрі відбудеться весняний автопробіг на ретромашинах

У Дніпрі анонсували автопробіг-зустріч на ретро-автівках. Його мета – зустріти весну після зимових морозів усупереч усьому. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на Технічний музей «Машини Часу».

13 квітня у Дніпрі відбудеться автопробіг «За весною». Участь у ньому можуть взяти усі автомобілі віком від 35 років, тобто до 1988 року випуску.

Мета автопробігу – зустріти весну після зимових морозів, а також зустрітися з однодумцями та цікаво провести час.

«Для всіх учасників зустрічі запланована екскурсія маршрутом нового заходу «НадЗвуквого квесту», а у дворі музею Вас чекатиме мангал з вугіллям, беріть ковбаски та сосиски», – повідомляється у дописі.

Окрім того, усім учасникам пробігу цього дня від музею надається знижка 50% на відвідування. Три найекзотичніші автомобілі зможуть заїхати наприкінці зустрічі прямо до зали №2.

Зустріч відбудеться о 12:00, район Фестивального причалу. Рух колони буде вільним, з дотриманням правил дорожнього руху та увімкненими фарами. Першими будуть їхати автомобілі музею «Машини Часу» та найстаріші ретро-авто.

Також у музеї повідомили, що учасникам фестивалю необхідно мати радіо чи гаджети на випадок оголошення повітряної тривоги.

«На прощання робимо загальну фотографію учасників зустрічі та голосно кричимо: Слава Україні!», – пишуть у фейсбуці музею.

У Дніпрі відбудеться весняний автопробіг на ретромашинах

Нагадаємо, раніше ми писали: Ми почуваємося щасливими: історія про те, як родина з Дніпра дарує тепло прийомним дітям.

Читайте також: Кохання Дмитра Яворницького: що відомо про особисте життя видатного історика.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: