Skip to content

Богатир з Дніпра протягнув бородою 2,5-тонний мікроавтобус і встановив 3 світових рекорди

Ксенія Куземко

Нещодавно український богатир Дмитро Грунський знову вразив світ, встановивши ще три світові рекорди, що сталося лише через кілька місяців після його попередніх двох досягнень. Про це повідомляє Книга рекордів Гіннеса, пише «Наше місто».

35-річний житель Дніпра за один день встановив три неймовірні силові рекорди, використовуючи лише силу своєї бороди, шиї та зубів.

Ось його вражаючі досягнення:

  • Найважчий автомобіль, перетягнутий бородою: 2 580 кг.
  • Найважчий автомобіль, перетягнутий шиєю: 7 760 кг.
  • Найбільша кількість автомобілів, витягнутих зубами: 7.

У 2019 році Дмитро вперше спробував витягнути автомобіль бородою, але через висмикування волосків зазнав невдачі. Наступні роки він відрощував бороду та вдосконалював методи плетіння, аби зробити її міцнішою та схожою на мотузку.

Дмитро успішно побив рекорд, протягнувши 2,5-тонний мікроавтобус бородою! Його борода витримала навантаження, на відміну від першої спроби 2019 року. Попередній рекорд (1 952 кг) тримався 10 років і належав Антанасу Контрімасу з Литви.

Не гаючи часу, після перетягування мікроавтобуса бородою, Дмитро взявся за наступний рекорд – перетягування 7,7-тонної вантажівки шиєю.

Цього разу він витягнув зубами не шість, як раніше, а цілих сім таксі! Загальна вага машин разом з водіями сягала 8 784 кг, що робить це досягнення ще більш вражаючим.

Дмитро не лише побив свій власний рекорд, але й продемонстрував неймовірну силу та витривалість. Він протягнув сім машин на відстань не менше п’яти метрів, як того вимагають правила.

Раніше ми писали, екстремал з Дніпра розповів про волонтерські поїздки, знайомство з Василем Вірастюком і мрії на часи, коли прийде перемога.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: