Skip to content

Дніпрі завершено перший ремонт будинка ОСББ за програмою співфінансування

За програмою співфінансування у Дніпрі завершено ремонт електромереж в ОСББ «АЕРОДРОМ 17». Це перший будинок, де роботи з оновлення інфраструктури виконані за цією програмою. Старі дроти в будинку не витримували навантаження та потребували термінової заміни. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу.

Директор департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Святослав Ткаченко, який сьогодні є черговим по місту, перевірив, як оновлюються електромережі в даному ОСББ.

«У під’їздах нам замінили електропроводку та силові кабелі. За останні три роки за програмою співфінансування нам вдалося цілком оновити електромережі в усьому будинку, 6 під’їздах. Зокрема й зробили там освітлення, а ще у підвалі. Після ремонту помітили позитивні зміни. Немає стрибків напруги, як було раніше. Мешканці задоволені. Муніципальна програма — гарна поміч в оновленні будинків. Лише своїми силами ми б не впорались. На цьому не зупинятимемося. Наступного року плануємо оновити у будинку систему теплопостачання», — розповідає голова правління згаданого ОСББ Анатолій Усеєв.

Програма співфінансування – це дієвий інструмент, який дозволяє покращити житлові умови мешканців Дніпра. Цього року подано 591 заявку на проведення різних видів ремонту.

«У цьому будинку була аварійна ситуація з електрикою. Голова ОСББ подав заявку до департаменту на проведення ремонту за програмою співфінансування. Це ОСББ першим зібрало кошти на проведення робіт за програмою, коли 25 % від вартості ремонту сплачують мешканці, решту 75 % — міський бюджет. Нині в торгах перебувають вже 62 заявки на проведення ремонтів, із них укладені договори вже по 33 обʼєднаннях. Тож робота продовжується», — сказав директор департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Святослав Ткаченко.

Під час інспекційного обʼїзду черговий по місту перевірив і хід ремонту укриття в ОСББ «Бєляєва-22». Роботи проводяться цілком за кошти міського бюджету.

«Наразі 95 % робіт вже виконано. Зокрема тут зробили санвузол із сантехнікою, двері, електро- та резервне освітлення, стяжку підлоги, пофарбували стіни тощо. Лишається доукомплектувати всім необхідним, і воно буде цілком готове до розміщення людей. Зовсім поруч з будинком – дитяча музична школа, тож діти та вчителі зможуть користуватися цим укриттям під час повітряних тривог», — зазначив Святослав Ткаченко. 

За 2023 рік департамент самоорганізації населення міськради облаштував 10 укриттів у будинках ОСББ. Цього року відповідні ремонти проводяться у двох укриттях. Прийом заявок триває. 

Категорія: Важливо, Влада, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: