![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/03/1.jpg)
Під час війни у соціальних мережах досить часто з’являються фото військових з тваринами, найчастіше – з котами. Про це повідомляє «Наше місто». Так само, як і у відносно мирному житті, на передовій пухнасті друзі знімають стрес та допомагають захисникам нашої країни хоча б іноді трохи розслабитись. А ще мурчики надають і суттєву допомогу.
«У кожного на вогневій позиції своя робота: у людей – нищити загарбників, у котиків – зачищати посадку від шкідників, – йдеться у повідомленні Генерального штаба ЗСУ у фейсбуці. – А коли справу зроблено, всі збираються разом посидіти під теплими вже променями сонечка, щоб поспілкуватися та підтримати одне одного».
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/03/428647651_746468060999608_8717784947110269100_n-994x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/03/428652037_746468047666276_8605026482557793302_n.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/03/428652460_746468077666273_1274842102612115488_n-994x662.jpg)
Фото служби зв’язків з громадськістю 56 окремої мотопіхотної Маріупольської бригади.
Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Тема дня
Позначки: Головне, Новини Дніпра, Україна Росія війна