Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпрі у “Драмікомі” відбудеться прем’єра вистави «Мадам Рубінштейн»

2 та 3 березня о 16.00 у Дніпровському академічному театрі драми та комедії відбудеться прем’єра вистави «Мадам Рубінштейн» за п’єсою Джона Місто. Журналісти «Нашого міста» побували на передпрем’єрному показі та з’ясували, чи варто дивитись цю виставу.

У основі постановки –  реальна історія життя Хелени Рубінштейн, яка є  всесвітньо відомою легендою косметології. Вдосконалюючи свої продукти, а іноді просто граючи на бажанні жінок виглядати красивішими чи молодшими, вона створила велику успішну імперію краси.  Хелена була з однією з найбагатших жінок свого часу. І хоча її не стало у 1965 році, косметичні засоби її бренду можна придбати і зараз. Звісно, як і у минулому сторіччі, коштують вони дуже недешево. Наприклад, за помаду доведеться заплатити біля 2 тисяч гривень.

Чи багато дніпрянок зможуть собі дозволити таку косметику? Точно ні. Але це і необов’язково. Проте можна прийти до Драмікому та сфотографуватись біля червоної помади, яка встановлена просто у фойе. Чи підніме це жіночий настрій до необхідного весняного градусу? Точно так!

А що робити чоловікам? Для них автори вистави (режисер-постановник – Ігор Матіїв) теж підготували чудовий сюрприз у вигляді оголених (насправді ні, але саме так здається десь ряду з 10-го і далі) дівчат. На їх фігури та танці ну дуже приємно дивитись.

Хелена Рубінштейн була польською єврейкою. Її роль блискуче грає заслужена артистка України Неллі Масальська. Її Хелена знає ціну чоловікам та грошам, може вжити міцне слівце, мужньо переживає шалений успіх та особисте горе. А ще дуже любить краківську ковбасу, яку носить у  елегантній сумочці. І, що дуже важливо, взагалі не париться щодо зайвих кілограмів. Хіба це не чудово?

Юрій Захаров втілює образ колишнього військового Патріка О’Хіггінса, який не може знайти себе у цьому житті і пішов працювати до мадам Рубінштейн.  Він досить добра та порядна людина, а ще він гей, який був поранений на війні та кульгає на одну ногу. Що ж, зайвий урок толерантності нашому суспільству точно не завадить.

Ще один з головних персонажів вистави – Елізабет Арден. Тут  для дніпрянок все має скластись набагато краще, ніж з косметикою від її вічної конкурентки Хелени. Бо парфуми від Елізабет Арден мають відносно демократичну ціну. Особисто я у різні часи мала три з них, на літо раджу легкий та ненав’язливий «Зелений чай». А ще зізнаюсь, що дуже переживала за актрису Людмилу Журавель, яку режисер примусив осідлати здоровенного коня. Але вона молодець: не тільки віртуозно тримається на цій худобі, а ще й накладає собі при цьому маски на обличчя. Чесно, мені аж самої захотілося спробувати зробити так само.

Висновок напрошується сам собою: відвідати виставу у Драмікомі  варто, причому всім, крім дітей. Ті, хто не потрапить до театру найближчими вихідними, зможуть це зробити  8 березня о 18.00 та 9 березня о 16.00.

Фото Валерія Кравченка.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у театрі «Віримо!» відбулась прем’єра вистави «Біла пошесть».

Категорія: Афіша, Новини Дніпра, Новини Культури Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: