Skip to content

У Дніпропетровській області дівчинка повернула загублений гаманець з грошима його власниці

Ксенія Куземко

7-річна Аліна із Кам’янського допомогла повернути загублений гаманець із грошима його власниці – 57-річній жительці Кам’янського району. Зворушливу історію розповіли на фейсбук-сторінці поліції Дніпропетровської області, пише «Наше місто».

Так, під час прогулянки парком дівчинка натрапила на гаманець із грошима. Аліна, щиро прагнучи повернути загублене власнику, з проханням звернулася до поліцейського за допомогою у пошуках цієї людини.

Поліцейський офіцер громади разом з Аліною, оперативно розшукали власника втраченого гаманця. За дві години їм вдалося встановити, що гаманець належить 57-річній жительці Кам’янського району.

Жінка розповіла, що прогулювалася парком в обідню перерву і загубила гаманець, де тримала усю свою зарплату, отриману нещодавно. За її словами, вона не одразу помітила пропажу, але дуже зраділа, коли їй повернули гаманець.

Вдячна власниця зателефонувала до поліції, щоб попросити оператора передати подяку поліцейському та дівчинці, завдяки яким їй повернули гроші.

26-го лютого Володимир Ільїн, поліцейський, запросив маму з доньками на поліцейську станцію, щоб подякувати їм за виховання маленької Аліни. Він зазначив, що її гідний вчинок є прикладом для наслідування не лише для дітей, а й для дорослих. Поліцейський пригостив дівчат солодощами та вручив Аліні подяку за її свідому позицію та добрий вчинок.

Раніше ми писали, у Дніпрі нагородять водійку трамвая, яка допомогла врятувати пасажирів від чоловіка з гранатою.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: