Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Полковник воює разом з синами: як захищає країну співробітник КП “Дніпровський електротранспорт”

Полковник Олег Беліченко до початку великої війни півроку працював заступником директора з загальних питань у КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради. До цього служив у війську, звільнився за станом здоров’я. Але, як з’ясувалось, не надовго – до початаку великої війни. Про це повідомляє “Наше місто”.

 – Коли противник у лютому 2022 року перейшов наші кордони, я вирішив організувати загін ДФТГ (воєнізований підрозділ, сформований на добровільній основі з людей, які проживають у межах території відповідної територіальної громади, — Авт.), – розповідає Олег Васильович. – Цей загін був призначений для виконання завдань територіальної оборони. За допомогою міської ради ми створювали інженерні загородження.

Наприкінці 2022 року Олег Беліченко  був мобілізований за розпорядженням керівництва ЗСУ. Він сформував військову частину, яка з червня минулого року воювала під час контрнаступальної операції. Зараз ця частина бере участь в оборонних заходах.

– Неприємно, коли до твого дому приходить оскаженілий сусід і починає диктувати свої умови, – каже Олег Васильович. – Я військовий, тож без жодних вагань пішов захищати свою країну. Дружина не здивувалась. За ті 34 роки, що ми разом, вона звикла до того, що в мене на першому місті – військова служба.  Зараз воюють два мої сини. Вони офіцери. Старшому Ярославу — 33, молодшому Антону — 30 років. Дружина Ярослава також служить.

Наразі  Олег Бєліченко продовжує нести службу у лавах ЗСУ.  І це попри те, що він вже далеко не юнак – полковнику 59 років. Але його досвід є безцінним для поступового руху до нашої Перемоги.

Фото Володимира Федорищева та з архіву Олега Беліченка.

 Нагадаємо, раніше ми писали про те, як встав на захист України вчитель фізкультури з Дніпра.  

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Тема дня

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: