Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ ОФІЦІЙНО У Дніпрі вулиці ремонтують методом «холодного асфальтування»

У Дніпрі вулиці ремонтують методом «холодного асфальтування»

У мінливу погоду  холодне асфальтування ідеально підходить для локального ремонту дрібних пошкоджень асфальтового покриття, таких як ямки чи тріщини. Наразі таких ремонт проводять по усьому місту, зокрема, на проспекті Лесі Українки. Цей тимчасовий засіб здійснюється для швидкого усунення аварійної ямковості. Про це повідомляє сайт «Наше місто».

Ямковий ремонт можна порівняти з пломбуванням зубів, коли лікар таким чином запобігає руйнування зубної емалі. З часом ямковість буде усуватися вже гарячим асфальтом, але на початку весни та осені саме холодне асфальтування найбільш ефективне.

– Цю технологію використовуємо не перший рік, -розповідає  Коробов Дмитро, заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури міськради. – Вона гарно себе зарекомендувала, такий асфальт можна укладати навіть за низьких температур. Наразі роботи проводяться на проспекті Лесі Українки, а взагалі робимо по всьому Дніпру.  Плануємо відновити майже 4000 квадратних метрів доріг. Робиться це, в першу чергу для прибирання аварійної ямковості та усунення ДТП.

Звичайно, городянам подобається, коли проїзд дорогами міста буде безпечнішим.


– Добре, що ремонтують дороги, – каже дняпрянка Вера Василівна. – Часто користуюсь громадським транспортом і задоволена, що їхати буде безпечніше. Безпека – це добре!

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі на ж/м Парус вирішують проблему «вічної калюжі»

Фото Валерія Кравченко

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Транспорт в Дніпрі

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: