Skip to content

ОФІЦІЙНО У Дніпрі відновлять будинок, у який 23 лютого влучив ворожий безпілотник

У Дніпрі триває перевірка будинку по вул. Енеїди, 26. Як відомо, він найбільше постраждав від «шахеда». Атака відбулась уночі 23 лютого. На вихідних закінчили роботу представники ДСНС. Комунальникам вже вдалося у 3-му та 4-му під’їздах підключити світло, опалення, воду. Як зазначають у департаменті з питань самоорганізації населення міськради, газопостачання відновлять за декілька днів, пише «Наше місто» з посиланням на прес-службу міськради.

«Щодо 1-го та 2-го під’їзду, вони в аварійному стані. Адже вибухова хвиля пройшла усередину. Департамент проводить технічне обстеження тримальної конструкції: геологія, геодезія, стан фундаменту під цим будинком. Оскільки навіть якщо візуально будинок чи квартира не постраждала, але плита (перекриття) — тріснула. Це значить, що її треба буде демонтувати та відновлювати», — розповів  начальник організаційного відділу департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Владислав Макарець.

Уже зрозуміло — будинок повністю відновлять.

«Люди отримають свої квартири назад. Вони не залишаться у такому стані. Це займе деякий час. Можливо до пів року. Оскільки там доволі складна ситуація. Обсяг робіт буде точно відомий після того, як завершиться демонтаж. Він проходитиме, сподіваємось, оперативно — місяць-два-три. Оскільки ми наперед не знаємо, яку частину треба буде демонтувати. Про це скажуть експерти», — наголосив Владислав Макарець.

Нагадали й про алгоритм дій, куди звертатися власникам квартир щодо компенсації.

«Треба звернутися до районної адміністрації (АНД району) для складання акта пошкодження майна. Це потрібно для подальших компенсацій витрат на тимчасове перебування в іншому житлі. Паралельно ставати на облік до департаменту соціального захисту населення міськради. Ситуацію триматимуть на контролі й видаватимуть матеріальну допомогу. Якщо хтось не знає що робити, звертайтеся або до голови правління будинку, або до нашого департаменту. Ми пояснимо алгоритм дій. Але ми у постійному зв’язку з головою  правління цього ОСББ. Співвласники повідомлені про подальші дії», — підсумував начальник організаційного відділу департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Владислав Макарець.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі повернули світло, тепло і воду у будинок, який постраждав від атаки безпілотника 23 лютого.

Категорія: Війна, Влада, Новини Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: