Skip to content

У Дніпрі помер відомий дитячий лікар

Сьогодні, 24 лютого 2024 року, на 87 році життя помер Євген Прокопович Варун – перший дитячий анестезіолог Дніпропетровської області, який зробив великий внесок у розвиток медицини регіону та України, повідомляє «Наше Місто» з посиланням на Регіональний медичний центр родинного здоров’я.

Більшість свого життя Євген Прокопович присвятив медицині, а саме – порятунку дітей.

З 1960 року він був першим дитячим анестезіологом-реаніматором Дніпропетровської області. У 1967 році він стає організатором та ініціатором першого дитячого відділення анестезіології у Дніпропетровському регіоні та першого відділення дитячої реанімації (1977 р.).

Тридцять сім років Євген Прокопович очолював відділення анестезіології та реанімації (з 1967 по 2004 рр.). Двадцять років – позаштатний дитячий анестезіолог департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Також він є організатором регіональної служби з надання інтенсивної терапії за невідкладних станів у дітей. За час свого служіння в медицині підготував понад 50 дитячих лікарів-анестезіологів та безліч медичних сестер. Незважаючи на пенсійний вік, до останнього був лікарем-анестезіологом відділення гіпербаричної оксигенації.

Понад 25 років був консультантом з дитячої анестезіології по лінії екстреної медичної допомоги МНС (так звана санавіація) в обласних установах.

Панахида відбудеться у неділю, 25 лютого о 12.00 у Спасо-Преображенському кафедральному соборі, за адресою м. Дніпро, площа Соборна, 1.

Нагадаємо, раніше ми писали: Батько загинув під завалами, поранена мати у лікарні: вчительці з Дніпра потрібна допомога.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: